'The Pilates Lounge' İle Profesyonel Plates Keyfi

Yalıtım sektörünün öncü firmalarından BTM’nin Kurumsal İletişim Yöneticisi Özge Ürkmez Yeşilpınar, Pilates tutkusunu profesyonelliğe döktü.Özge Ürkmez Yeşilpınar, pilates tutkusunu paylaştığı iki arkadaşıyla birlikte The Pilates Lounge spor salonunu Güzelbahçe’de hizmete açtı. Özge Ürkmez Yeşilpınar, Michelle Çağatay ve Nesrin Kaya ortaklığında hizmete giren The Pilates Lounge, Güzelbahçeli bayanları son yılların gözde sporu pilatesin birçok özelliğinden faydanlandırmayı hedefliyor. Uzun yıllar pilates yaptıktan sonra eğitimci olarak profesyonelleşen Yeşilpınar, “The Pilates Lounge ekibi olarak misyonumuz; uzmanlığımızı, her öğrencimizin kişisel pilates yolculuğuna en uygun şekilde yön vermek ve hedefledikleri fiziksel dönüşüme ulaşabilmeleri için onlara yardımcı olmak için kullanmak.

Öğrencilerimize verdiğimiz yüksek standartlarda pilates deneyimleme olanağı ve her öğrencimizin kişisel gereksinimlerine özel olarak hazırlanan pozitif ve detaylı eğitim içeriği ile bu kapıdan her girdiklerinde kişisel hedeflerine bir adım daha yaklaştırma sözü veriyoruz. Ekip olarak pilatese olan tutkumuzu modern, temiz ve yüksek standartlarda hazırladığımız stüdyomuzda tüm öğrencilerimiz ile paylaşmak istiyoruz” dedi.

Michelle Çağatay’ın İngilizce, Nesrin Kaya’nın da İngilizce ve Almanca verebildiği eğitimle yabancı pilates severlerin de hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabileceğini söyleyen Yeşilpınar, pilatesin yaşam kalitesini yükselten bir spor aktivitesi olmanın yanı sıra sakatlanmalar yüzünden azalan eklem mobilitesini ve genel hareket kabiliyetini artırdığına ve Omurga odaklı rahatsızlıklarda, iyileşme sağladığına dikkat çekti. “10 derste farkı görecek, 20 derste farkı hissedecek ve 30 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız” iddiasıyla kapılarını açan The Pilates Lounge’un başarılı ekibi, sağlıklı ve zinde bir yaşam için pilatesin en doğru yöntemlerden biri olduğunu belirtti.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER uzman pilates, pilates nedir, pilates nerede yapılır, izmirde pilates yapmak, izmirdeki en iyi pilates salonları, the pilates lounge, the pilates lounge nerededir, izmir güzelbahçe pilates salonları, en iyi pilates salonu nerede