Testere Filminin Unutulmaz Karakteri 'Mark Hoffman' Türkiye'de!

Ünlülerin pırlantacısı Oğuz Türküsev'in Bağdat Caddesi'nde yeni açtığı mağazasında dünyaca ünlü bir misafiri vardı.Ünlülerin pırlantacısı olarak bilenen Oğuz Türküsev’in sahibi olduğu Aron Pırlanta’nın yeni şubesi Bağdat Caddesinde açıldı. Açılışa katılan ‘Testere 7’ filminde Mark Hoffman karakteriyle akıllara kazınan, Dünyaca ünlü Yunan asıllı oyuncu Costas Mandylor ve Türküsev'in aynı zamanda yakın dostu olan; Hüsnü Şenlendirici hem ürünleri inceledi hem de basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Normal bir vatandaş gibi yaşamaya özen gösterdiğini söyleyen Mark Hoffman  ' filmden sonra insanlar beni katil gibi, deli gibi görüyor, ben artık kadınları öpmek istiyorum onları öldürmek istemiyorum. Aslında bende hayranlarımdan korkuyorum geceyarısı otel kapısına gelip kapımı çalıyorlar.’dedi.

Hüsnü Şenlendirici "150 çift küpem var"

Pırlanta küpelerle yakından ilgilenen başarılı klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici ‘ uzun zamandır küpe takıyorum. Simetri hastalığımdan dolayı iki kulağımda küpe var. Sanırım 150 çift küpem var. Yüzük ve küpe takmayı seviyorum. Tabiki bende pırlanta yüzük alıp hediye ettim.’dedi

Testere; Şenlendirici'ye, Pırlantalara ve İstanbul'a hayran kaldı

Hoffman’ın yanında getirdiği filmde kullanandığı meşhur  bıçağını eline geçiren Şenlendirici’nin klarnet çalması dünyaca ünlü aktörü oldukça etkiledi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Mark Hoffman, İngilizce olarak ‘ İnanılmaz çalıyor’ şeklinde konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hüsnü Şenlendirici, Aron pırlanta, aron kuyumculuk, istanbul, mark hoffman, oğuz türküsev,pırlanta, dünyaca ünlü star türkiyede, testeredeki komser kimdir, testere filmi oyuncuları, türkiyenin klarnet ustası, deniz seki eski sevgilisi