Teras Gökyüzü İzmir'e Değer Katacak

1991 yılında kurulan, inşaat, sanayi, enerji ve dış ticaret alanlarında hizmet veren Uzunyayla Group, İzmir'deki 3'üncü projesi Teras Gökyüzü'nü, gerçekleştirdiği bir lansman toplantısıyla basın mensuplarına tanıttı.Swiss Otel'de düzenlenen toplantıda 10 dönüm arazi üzerinde toplam 91 adet konutun, alışveriş merkezinin ve 4 katlı kapalı otoparkın yer alacağı Teras Gökyüzü projesinde sıradışı bir mimari yapı ortaya koyduklarını kaydeden Uzunyayla Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Uzunyayla, proje içinde yer alan alışveriş merkezi ile ev sahiplerinin ve bölgenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyledi.
Narlıdere'nin kentin yeni yaşam merkezlerinden biri olduğuna dikkat çeken Uzunyayla, “Projesi M artı D mimarlık tarafından çizilen Teras Gökyüzü, körfeze hakim konumu, alışveriş merkezi, teras bahçeleri ve yeşil alanlarıyla birlikte çevreci yapısıyla dikkat çekiyor. 7 bin 500 metrekarelik yeşil alanı ve projeyi çevreleyen yürüyüş ve koşu parkuru da ev sahipleri için özel olarak tasarlandı” diye konuştu.

Projede Yok Yok

Teras Gökyüzü projesi için 25 milyon TL.'lik yatırım gerçekleştirdiklerini kaydeden Mehmet Ali Uzunyayla, sözlerine şöyle devam etti: "Projede toplam 140 araçlık açık ve kapalı otopark alanı, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde 91 adet daire, botanik bahçeli ve teraslı evler, camlı asansör, özel güvenlik, yeşil alanlar, havuz, spor salonu, tenis ve basketbol sahası, 16 farklı sektörde hizmet verecek alışveriş merkezi yer alıyor. 2017 yılında tamamlanacak Teras Gökyüzü, kent merkezine ve okullara yakın konumu ve havalimanına 15 dakikalık mesafesiyle de tercih ediliyor"

İzmir ve Ege'ye Sanayi Yatırımı Yapacak

Tuğla, hazır beton, beton boru, kilitli taş ve enerji sektörlerindeki yatırımlarıyla dikkat çeken ve İzmirde daha önce 30 milyon TL'lik yatırımla İzmir Evleri ve Uzunyayla Evleri projelerini tamamlayan Uzunyayla Group, Narlıdere'de yapımına başladığı yeni projesi Teras Gökyüzü ile bölgeye değer katmayı hedefliyor.
Yapı malzemeleri alanında 11 üretim tesisiyle, enerji (HES) üretim ünitesi bulunan ve inşaat dışında 600 kişiye istihdam sağlayan Uzunyayla Group'un, Ege Bölgesi'nde yatırım yapmak için hazırlandığını açıklayan Mehmet Ali Uzunyayla, "Ekonominin çarklarını döndüren temel unsur, üretimdir. Biz de, üretimi, gelir ve istihdama dönüştürmek için çalışıyoruz" dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Uzunyayla Group İzmir, İzmir Uzunyayla Group, Teras Gökyüzü İzmir, İzmir Teras Gökyüzü, Swiss Otel İzmir, İzmir Swiss Otel, İzmir İş Dünyası