Teoman, 31 Ağustos’ta Babylon Aya Yorgi’de!

Türk Rock müziğinin muhteşem seslerinden Teoman, 31 Ağustos’ta Babylon SoundGarden Çeşme ile hayranlarıyla buluşacak.Müziği bıraktıktan sonra sıkılarak geri sahnelere geri döndüğünü açıklayan Teoman, muhteşem sesi ve sahne performansı ile İzmir Çeşme li hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Babylon SoundGarden Festivali ,10 bin kişinin katılımıyla 26 Mayıs’ta İstanbul’da geçekleşmişti. Babylon Soundgarden festivali 3. kez yazlık ev Aya Yorgi’ye, deniz kıyısına yanaşıyor.

Güne yayılacak yan etkinlikler, yerli, yabancı DJ ve grupların performansları ile Aya Yorgi’nin yeşile maviyi buluşturan egzotik atmosferinde festival ile tatil keyfini tek günde yaşamaya hazır olun!

Gün Batımında Barbekü Partisi Babylon Soundgarden Çeşme ayağında deniz keyfinin yanı sıra müziği destekleyen yan etkinliklerle de günün her anının tadını çıkaracaksınız. Bir Babylon klasiği Silent Disco, Happy Hour, su altı aktiviteleri, langırt, mini futbol & voleybol turnuvaları, güneş batarken barbekü partisi ve çok daha fazlası Babylon Çeşme Aya Yorgi’de.

Babylon Soundgarden Çeşme - 31 Ağustos Cumartesi

Babylon Soundgarden Beach Parti - 10:00

Teoman Konseri - 23:00 
Biletler Biletixde
Bilet Fiyatları : Ayakta Tam - 33.75 TL

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER babylon, çeşme mekanlar, çeşme konserler, çeşme etkinlikler, 2013 izmir konserleri, izmir etkinlikleri 2013, teoman konserleri, teoman izmir konseri, çeşme teoman konseri