Tarihi Havagazı Fabrikası'nda Mini Fuar

Kısa sürede İzmir ekonomisine en çok kazandıran fuarlar arasında yer alan Gelinlik-Damatlık ve Abiye Fuarı'nın mimarı Ege Giyim Sanayicileri Derneği, (EGSD) sektördeki işbirliğini artırmak için üretici ve tedarikçileri 7 Mayıs'ta Tarihi Havagazı Fabrikası'nda buluşturuyor.Kısa sürede organize edilmesine rağmen 31 EGSD üyesi tedarikçi firmanın katılarak ürünlerini sergileyeceği mini fuarda önemli iş bağlantılarına imza atılması bekleniyor. Tekstil ve hazır giyim sektörü ile birlikte ayakkabı, deri sektörlerinden de temsilcilerin davetli olduğu Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması”nın 7 Mayıs saat 11.00 de açılışı yapılırken mini fuar havasında gerçekleşecek etkinliğe sektörün önde gelen temsilcileri de katılacak.


Sektörden büyük ilgi
EGSD Tedarikçiler Komitesi tarafından organize edilen Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması'nın büyük ilgi gördüğünü ifade eden EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, organizasyonda tedarik ile ilgili her konuda üreticilerin bilgi sahibi olacağını, ürünleri inceleyebileceğini, dokuma ve örme, kumaş, boyahane, nakış, brode, tela, düğme, aksesuar, makine yedek parça ve yazılım sektörlerindeki ürün ve hizmetleri yakından görme imkanı bulacağını söyledi.


Tarihi binada tarihi buluşma
Tarihi Havagazı Fabrikası'nda mini fuar şeklinde organize edilen buluşmada 31 EGSD üyesi tedarikçi firmanın stant açacağını, ürün ve hizmetlerini tanıtacağını vurgulayan Özden, “Projemiz üyelerimizden oldukça ilgi gördü. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz etkinliği geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz. Tarihi Havagazı Fabrikası 7 Mayıs tarihinde sektörümüz için tarihi bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. Denizli’den, İstanbul’a İzmir dışından ziyaretçilerin ağırlanacağı organizasyonda sezonun ürünleri gözlemlenerek yeni sezon üretimi için tedarik malzemeleri seçilebilecek. Organizasyonda önemli iş bağlantıları yapacak olan ihracatçı ve iç piyasacı üreticiler gün boyunca sektördeki yenilikleri değerlendirecekler. Tedarikçiler, ikili iş görüşmeleri ile yeni müşteriler bulacak. Mevcut müşterilerine de yeni ürünlerini tanıtacaklar. Bu organizasyonla Hem birbirlerini tanıyacaklar hem iş bağlantıları yapacaklar hem de katma değerin bölgemizde kalmasını sağlayacaklar” dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tarihi hava gazı fabrikası, mini fuar, EGSD, Gelinlik damatlıkfuarı, abiye fuarı, mukadder özden, magazin izmir