Tarihi Çarşının Gizemi Jewex’in Takılarında Hayat Buluyor

İnsanlık tarihinin önemli çarşılarından Kemeraltı’nın gizemi takılarda hayat bulacak. Gelenekselden evrensele izler taşıyan özel koleksiyon JEWEX 2015 6. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı kapsamındaki defilede ilk kez görücüye çıkacak.Kuyumculuk sektörünün yeni yıldaki ilk önemli ve kapsamlı organizasyonu JEWEX 2015 6. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı başlıyor. 23 Ocak 2015 tarihinde İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda açılacak organizasyon sektöre 4 önemli iş günü sunacak. Türk kuyumculuk endüstrisinin üretim ve pazarlama gücünü ortaya koyacağı organizasyona yoğun ilgi bekleniyor.

KEMERALTI’NIN GİZEMİNİ ÜNLÜ MANKENLER SUNACAK

JEWEX 2015 6. Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı’nın önemli bölümlerinden birini defile oluşturuyor. Açılış programında ilk defile düzenlenecek. Programa katılan davetlilerin zaman darlığı nedeniyle ilk sunum kısa tutulacak. Fuarın önemli defilesi 23 Ocak 2014 tarihinde saat 18.00’de gerçekleşecek. Önemli mankenlerin podyuma çıkacağı defile için İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda özel bir bölüm oluşturuldu.

İzmir Olgunlaşma Enstitüsü ile birlikte gerçekleştirecekleri önemli defile için Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer şu bilgileri verdi, “Kuyumculuk sektörümüzün vizyonunda yeni bir pencere açmak için her yıl özgün tasarımları özel bir defile ile sergiliyoruz. Gelenekselleşen defilemizde bu yıl önemli bir konuya daha vurgu yapacağız. Şehrimiz İzmir, uygarlıkların yarıştığı eşsiz bir tarihsel süreci yaşadı. Büyük ve özgün uygarlıklar gelip geçti bu kentin kaldırımlarından. Tarihi Kemeraltı Çarşımızın gelenekselden evrensele izlerini taşıyan özel bir takı koleksiyonunu İzmir Olgunlaşma Enstitüsü oluşturdu. Bir ilk olma özelliğini taşıyan koleksiyon Kemeraltı’nda yer alan camiler, havralar, çeşmeler de bulunan desen ayrıntıları takının ihtişamıyla birleşerek 100 parçalık koleksiyona dönüştü. Takıya ilgi duyan herkesin takip edebileceği defile fuarımızın ilk günü saat 18.00’de ülkemizin önemli mankenleri tarafından podyumda sunulacak”.

TESCİLLİ GÜZEL MANKEN ATUK PODYUMDA

Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli, Best Model of the World yarışmasında Dünyanın en iyi ikinci modeli seçilen Irmak Atuk defilede podyuma çıkacak. Özellikle Atuk’un kendi memleketinde defileye katılacak olması ilgiyi arttıracak. Atuk ile birlikte 10 önemli manken daha sahnede taşıyacakları ürünlerle gözleri kamaştıracaklar. Rönesans Ajans adına Akif Örük’ün koreografisini üstlendiği defileyi takılara ilgi duyan herkes izleyebilecek.

JEWEX 2015 Alyans, Altın, Mücevher, Gümüş Takı ve Saat Fuarı 23-26 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleşecek. İzmir Uluslararası Fuar Alanı'ndaki organizasyon saat 10.00'da başlayacak, ilk üç gün saat 19.00'a kadar, son gün ise saat 18.00'e kadar sektör profesyonelleri ile vip davetliler tarafından ziyaret edilebilecek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Jewex, Kemeraltı, JEWEX 2015 6. Alyans Altın Mücevher Gümüş Takı ve Saat Fuarı, JEWEX 2015, İzmir Uluslararası Fuar Alanı, İzmir Olgunlaşma Enstitüsü, Gençiz Fuarcılık, Osman Gençer, Kuyumculuk sektörü, Irmak Atuk