Takip Eden Kazanıyor!

Mert Optik’te hediye yağmuru tüm hızıyla devam ediyor. Sosyal Medyada takipçilerine mini yarışmalarla hediyeler dağıtan Mert Optik’in sürprizi bununla da bitmiyor. İlk üçe giren yarışmacıların haricinde günün anlam ve önemine göre farklı derecelerde, ödül veya ödüller kazanabiliyor.Sosyal Medya takipçilerinin gün boyu takip ettiği Mert Optik, düzenlediği yarışmalarla takipçilerini ödüllendirmeye devam ediyor. Facebook ve Twitter sayfalarında düzenlenen kısa yarışmalara katılan takipçilerini hediye yağmuruna tutan Mert Optik, yapılan yarışmalar sonrası ilk üçe giren takipçilerini ödüllendirdi. Tekirdağ’dan Filiz Kaçar, Kocaeli’den Ömer Kuzu, İzmir’den Hatice Kadıköylü ödüllerini aldı. İzmir’den ise Hatice Kadıköylü ödüllerini aldı. İzmirli takipçi Hatice Kadıköylü Carrera marka aynalı gözlük hediyesini Mert Optik Alsancak Merkez Şubesi’nden alırken, Tekirdağ ve Kocaeli’den katılıp kazanan yarışmacıların hediyeleri adreslerine kargo ile gönderildi. Bausch & Lomb marka Renkli Lens ve Solix marka 250 ml solüsyon, MP3, yılın moda gözlükleri gibi çeşitli hediyelerin verildiği Mert Optik, günün 55’nci katılımcısına da sürpriz bir hediye verdi. Mert Optik Sosyal Medya Sorumlusu Tuğçe Altıkardeş, hediyenin 55’nci yıl kutlamaları nedeni ile verildiğini açıklarken, “Katılımcılarımız sadece yarışmalarla değil, sosyal medyada yaptıkları hashtag ve tag’in yanısıra günün anlam ve önemine uygun olarak kaçıncı sırada olursa olsun hediyeler kazanabiliyor” dedi.

Facebook ve Twitter sayfalarında kısa yarışmalara katılarak sorulan sorulara doğru cevaplar veren takipçilerine Lens, Solüsyon, MP3 ve gözlükler hediye eden Mert Optik’te Sosyal Medya Sorumlusu Tuğçe Altıkardeş, Mert Optik takipçilerine birbirinden değişik ödüllerle ulaşmayı istediklerini hediye yağmurunun bundan sonra da sosyal medyada düzenlenen kampanyalarla süresiz olarak devam edeceğini söyledi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mert optik, Lens, Solüsyon, MP3, gözlükler, Tuğçe Altıkardeş, mert optik hediyeleri, Tekirdağ’dan Filiz Kaçar, Kocaeli’den Ömer Kuzu, İzmir’den Hatice Kadıköylü, izmir, Carrera marka aynalı gözlük