Stüdyo City Seyrek'in Çehresi Değiştirecek

İzmir yeni bir yaşam merkezine kavuşuyor .Ege Bölgesi’nin yeni eğitim üssü Seyrek’te Stüdyo City fark yaratan projesiyle Seyrek’i yeni bir yaşam merkezi haline getirdi. Gayrimenkul sektöründe dikkatleri üzerinde toplayan Yücesoy Mühendislik’in vizyoner yeni projesi büyük ilgi görüyor.

Yücesoy Mühendislik Güvencesi ile Yeni bir Yaşam Studio City

İzmir’in en önemli projelerinden biri olan Studio City, bölgenin doğal dokusunu korurken sosyal tesisleri, tasarım harikası modern yaşam alanlar ile ev sahibi olmak isteyenlere eşsiz bir yatırım imkanı sağlıyor. İzmir- Menemen hattında , yeni çevre yolunun da sağladığı ulaşım kolaylığı sayesinde çok özel bir konumu olan Studio City ilk üç etaplarını satış rekorları ile tamamladı. Gelen müthiş talep doğrultusunda 4. etap için start veren Yücesoy Mühendislik bu yaşam projesi ile birlikte bölgede bir alışveriş merkezi için de kolları sıvadı.
‘Ege’nin Gerçek Yatırım Projesi’ sloganıyla yola çıkan Stüdyo City , hem yaşamak hem de yatırım için değerlendirebilecek özelliklere sahip. Onbinden fazla öğrenci ve akademisyenin yaşadığı Seyrek’de 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçeli dubleks daire seçenekleriyle satışa sunulan 4. Etap Studio City modern mimari ile doğal köy dokusunu buluşturarak burada ayrıcalıklı yaşam imkanı sunuyor.
Ege’nin En Çok Değer Kazanan Bölgesi Seyrek’de 4 . Etap Satışları Başladı
Temiz havası ile kent stresinden bir adım ötede keyifli bir konforlu bir yaşam sunan Studio City Seyrek’te cazip koşullarda , kaliteli ve yüksek standartlarda ev sahibi olma adına kazançlı bir yatırım imkanı sunuyor.

Sosyal Tesisi ve Spa'sı ile Çok Ayrıcalıklı Bir Yaşam

İçinde çocuk parkları , barbekü alanları, özel kutlama alanları, özel lobisi, hobi alanlarından oluşan Sosyal Tesisleri ile biri dinlenme havuzu olmak üzere dört açık havuz , bay ve bayanları ayrı ayrı kullanımı için konumlandırılmış iki Spa projeye büyük değer katıyor.

 

Yücesoy Mühendislik Satış Müdürü Asil Yavuz, Buca’da öğrencilere yönelik 1+1 projeleri başlatan Yücesoy Mühendislik’in özellikle Buca’ya büyük değer kattığını belirtti. 26 yıllık firmanın şimdi de Seyrek’de bu mantığı sürdürdüğünü anlatan Asil Yavuz “ Şu anda aktif olarak Park Yücesoy Konutları , Stüdyo City Projelerini yönetiyoruz. Park Yücesoy Örnekköy’de toplamda 180 konutun bulunduğu , özel güvenlikli ve tamamı 3+1 dairelerden oluşuyor. Burada yaşam başladı” diye konuştu.
Stüdyo City projesine ise 16 ay önce start verdiklerini anlatan Yavuz; Gediz Üniversitesi’nin bulunduğu Seyrek’de projeyi konumlandırdıklarını belirterek  "Yine Buca'da olduğu gibi modern bir üniversite şehri yaratmak için yola çıktık. Sadece İzmir iştirakinin oluşturduğu İzmir’in en büyük konut projesini yapıyoruz.İlk etap 76 konuttan oluşurken şu anda stoğumuz 1000 konuta doğru yol almakta. İlk üç etabın satışlarını çok önceden başarı ile tamamladık. Özellikle üçüncü etabın satışında ilk üç haftada yüzde 70 rakamına ulaştık .Bu İzmir’de rekor bir satıştır. Şimdi ise 4. Etabın satışlarına başladık. Burada 3+1 ve 4+1 konutlar var" dedi.

Seyrek'de "Çarşı Projesi" İçin Start Verdi

Seyrek'te yaşamı kolaylaştırmaya yönelik çarşı projesini de hayata geçirmeye hazırlanan Yücesoy İnşaat; yeni projeyi alt katları ticari alan, üst katları ise konut olarak planladı. Karşıyaka Otobanı’nda açılmasıyla böyle bölgenin böyle bir çarşıya ihtiyacı olduğunu anlatan Asil Yavuz   "6500 Gediz Üniversitesi’nin 7000 de Katip Üniversitesi’nin öğrenci popülasyonu var. Hem öğrenci hem akademisyen hem de bölgede yaşayanlar için böyle bir ticari alan ihtiyacı var. Burada restoranlar, cafeler , mağazalar , market olacak. Ve bu çarşı Seyrek’teki bu çok önemli eksiği tamamlamış olacak" dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Stüdyo City izmir, izmir Stüdyo City, Yücesoy Mühendislik izmir, izmir Yücesoy Mühendislik, Asil Yavuz, Buca izmir, izmir Buca, Gediz Üniversitesi izmir, izmir Gediz Üniversitesi, izmir iş dünyası