Soyak Siesta'dan Erol Evgin İle Eğlence

Gayrimenkul sektöründe öncü projelere imza atan Soyak, İzmir’in mega projesi Siesta’nın beşinci ve son etabı Soyak Siesta Oxygen’i İzmirlilerin beğenisine sundu.Soyak Siesta Oxygen’in tanıtım gecesinde davetliler Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunda Erol Evgin’in konseriyle yeni bir yıla girmenin mutluluğunu da yaşadılar.

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin 300 konutluk mega projesi Soyak Siesta’nın son ve en büyük etabı Soyak Siesta Oxygen, 17 Aralık’ta İzmirlilere tanıtıldı. Soyak Siesta Oxygen’in tanıtım gecesine Erol Evgin konseri damgasını vurdu. Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede, unutulmayan şarkılarından oluşan bir konser veren Evgin’e İzmirlilerin ilgisi çok büyük oldu. Ceren Aksan’ın keman şovuyla başlayan gecede, Erol Evgin İzmirlilere unutamayacakları bir yeni yıl konseri vermiş oldu.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER soyak sitesi, soyak siesta, Soyak Siesta Oxygen, erol evgin konseri, erol evgin izmirde, soyak sitesi konseri, izmir soyak, izmir soyak hakkında, izmir gayrimenkul sektörü, izmir gayrimenkul, izmir inşaat firmaları