Sigortalı Kuru Temizleme

Türkiye’de sigortalı kuru temizleme hizmetini başlatan DRYTURK Kuru Temizleme 19. mağazasını Bostanlı’da hizmete açtı.Tüm giysileri ve tüm ev tekstili eşyalarının temizliğini büyük bir titizlik, profesyonel yaklaşım, uzman ekip ile gerçekleştirdiklerini belirten DRYTURK Bostanlı İşletme Müdürü Levent Bolat, “Günümüzde teknoloji hayatımızın her alanına girmiş ve artık bir ayrıcalık olmaktan çıkıp zorunluluk haline gelmiştir. Özellikle çalışan bayanların ve ev hanımlarının ortak bir sorunu da zamansızlıktır. Günümüz teknolojisine rağmen günlerinin büyük bir bölümünü bu işe ayırmak zorunda kalan tüm bayanların hayatlarındaki önemli bir kalemin çözüm ortağı olarak bu yükü üzerlerinden almak istiyoruz” dedi.

Eve Ütü Servisi

Sadece kuru temizleme hizmeti vermediklerini, tüm ev tekstli ürünlerinin temizliğinin yanı sıra ev işleri listesinde hep sonda kalan ütü hizmetini de yine kapıdan kapıya ücretsiz servisleri ile güvenli ve kaliteli bir şekilde sunduklarını açıklayan Bolat, Şube olarak Bostanlı, Mavişehir ve Karşıkaya bölgelerine hizmet vereceklerini söyledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sigortalı Kuru Temizleme, Kuru Temizleme, DRYTURK, Levent Bolat, Eve Ütü Servisi, kuru temizleme hizmeti, bostanlı kuru temizleme