Sezona Merhaba Partisi Coşkuyla Geçti

Kaya İzmir Thermal& Convention bünyesinde yer alan Electra Thermal&Spa merkezinin geleneksel Sezona Merhaba Party’si coşku içinde geçti.Yüzlerce üyenin bir araya geldiği partide keyifli anlar yaşanırken Kaya İzmir Thermal& Convention Genel Müdürü Muzaffer Tağıl, yaptığı konuşmada üyeliklerle başlayan ve dostluğa doğru ilerleyen iletişimlerin temelinin atıldığı bir merkezde hizmet veriyor olmanın mutluluğunu duyduğunu belirtti.

Genel Müdür Tağıl,’’Her yıl düzenlediğimiz bir ‘’Sezona Merhaba Party’’ sin de daha siz kıymetli üyelerimizle birlikte olmaktan Kaya İzmir Thermal& Convention ailesi olarak mutluluk duyuyoruz. Açıldığımız günden bu güne kadar aramızda Electra Thermal&Spa merkezimize üye olan dostlarımız var. Mekanları mekan yapan içindeki bireyledir. Ailemizin günden güne büyüyor olması gurur verici.

Kaya İzmir Thermal& Convention’ı, Kaya izmir Thermal & Convention yapan sizlersiniz. Electra Thermal& Spa ‘yı da Electra Therma&Spa yapan sizlersiniz. Aynı şekilde bünyemizde yer alan 5 adet toprak korta sahip olan İlliescu ve Akkoyunlu tenis Akademiyi de can veren sizleriniz’’ şeklinde konuştu.

Geç saatlere dek süren party dans gösterileri, karaoke yarışmalarıyla devam etti.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kaya izmir thermal, kaya izmir oteli, izmir oteller, izmirin en iyi otelleri, kaya termal spa sezona merhaba partisi, kaya termal spa, kaya termal aktiviteleri, kaya termal otel hizmetleri