Seyran'dan Kutu Yemiş Ailesinin İlk Üyesi

Kuru yemiş üretimi, ihracatı ve ithalatı alanında faaliyet gösteren Seyran Gıda, Türkiye'nin ve dünyanın birçok ülkesinden müşterilere seçkin ve güvenilir hizmet sunuyor.Kuru yemiş üretimindeki yolculuğuna 1950'li yıllarda Sadık Çaputçu'nun Denizli'de bulunan evinin altındaki ufak imalat atölyesinde leblebi kavurmasıyla başlayan Seyran, uzun yıllardan beri kuru yemiş alanında faaliyet gösteriyor.

Kuru yemiş pazarı için birçok yeni ürün geliştirmesiyle de Türkiye'nin önde gelen kuru yemiş üreticilerinden bir tanesi haline gelen şirket, Türkiye'nin ve dünyanın en zengin ürünlerini sezona bağlı olarak değişik tat ve ambalajlarda el değmeden modern makinelerde kavuruyor ve paketliyor.

Seyran, yakın zamanda ''Ne az, ne çok; tam kararında sağlıklı atıştırmalık'' sloganıyla çıkardığı kutu yemiş ailesinin ilk üyesiyle de müşterilerine gittikleri her yerde rahatça tüketebilecekleri pratik atıştırmalıklar sunuyor. Özenle seçtiği ve tamamen doğal olan kuru yemişleri, yine doğal yollarla kurutularak besleyici değerleri korunmuş kuru meyvelerle yan yana getiren Seyran, ürünleri rahat tüketim için tasarlanmış olan kutularda paketliyor.

Pratik atıştırmalık olarak tasarladığı yeni ürünü kutu yemişleri dış etkilere maruz kalmaması için 6'lı pakette sunan Seyran, aynı zamanda her bir kutu yemişi sağlık kriterlerine uygun olarak belirlenen porsiyonlarda hazırlıyor.

Aynı zamanda kutu yemiş ailesinin çocuklar ve sporcular için özel hazırlanmış yeni üyelerini de yakın bir zamanda piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER seyran gıda, seyran gıda hakkında, seyran kutuyemiş, pratik atıştırmalıklar, kuruyemiş firmaları, izmir kuruyemiş firmaları