Roy Robson Çalışanları Kaya İzmir Thermal'de Buluştu

Roy Robson çalışanları Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen şirket yemeğinde bir araya geldi. Roy Robson Genel Müdürü Timur Şengezer’in ev sahipliğinde gerçekleşen geceye şirkentin Roy Robson Yönetim Kurulu Başkanı Heiko Westermann oğlu Frederick Westermann ile birlikte katıldı.Almanya’nın kuzeyinde bir aile şirketi olarak Roy Robson’un, bütün faaliyet alanlarında sürdürülebilir yatırım ve toplumsal sorumluluk anlayışıyla çalışan bir firma olduğunu belirten Robson Genel Müdürü Timur Şengezer İzmir’de kendi tesislerimizde ve Avrupa’nın diğer ülkelerindeki iş ortaklarımızla ekolojik ve sosyal standartlara bağlı kalarak üretim yapmaktayız.

Kurumsal değerlerimiz olan özgünlük, biraradalık ve gelenekle çağdaşlığın birlikteliği, ticari faaliyetimizin yanı sıra, çalışanlarımızın kurum içinde ve dışında müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza karşı davranışlarını da belirleyen ilkelerimizdir. Her başarılı kurumun arkasında, o kurumun geçmişi, vizyonu ve ürünleri birlikte yer alır. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım ’’ dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER roy robson, roy robsonın gecesi, izmir haberler, izmirde neler oluyor, kaya termal haberleri, izmir kaya termal, izmir kaya thermal, timur şengezer, robson, robson hakkında