Renaissance Izmir Hotel’den Unutulmayacak Bir Gece

Dünyaca ünlü konaklama zinciri Marriott International’ın, 31 Ekim’de resmi açılışını gerçekleştiren, ‘lifestyle’ markası Renaissance Izmir Hotel, 20 Aralık akşamı İzmir’in önde gelen isimlerini Renaissance tarzına yakışır bir biçimde ağırladı.Misafirini ‘hayatı keşfetmek için yaşamaya’ teşvik etmek marka değerlerinin en başında bulunan Renaissance Izmir Hotel, akşama otelin lobi alanına yayılan kokteyl ile başladı. Resepsiyonun bara çevrilmesi ile davetlilere yeni bir otelcilik anlayışı deneyimlettiren gecede, Evrim Özkaynak ve Zafer Cebi Orkestrası, -1’inci kattan yükseltilerek hazırlanan, geceye ayrı bir ambiyans katan sahnede, zengin repertuarlarıyla biraz geçmişe, bugünden de neşeye götürerek davetlileri eğlendirdi.

Parti, otelin sekizinci katında bulunan, terası ile İzmir manzarasına hakim olan Skyfire Restaurant & Bar’da, DJ Moris’in performansıyla devam ederken, hafifçe ışıklandırılmış, gökyüzü ve Kordon manzarasıyla ayrı bir ambiyans yaratılan terasta servis edilen sıcak şarap, kestane ve çorba geceye lezzet kattı. Şehre yeni bir otelcilik anlayışı getiren Renaissance Izmir Hotel misafirperverliği, eşşiz lezzetleri, organik infüsyonlar ile yaratılan moleküler kokteylleri ve eğlencesi ile İzmir’e merhaba dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Skyfire Restaurant Bar, dj moris, Renaissance Izmir Hotel, Renaissance izmir, Renaissance hotel, izmir açılışlar, izmir gece hayatı, izmir sosyete hayatı, Evrim Özkaynak, Zafer Cebi Orkestrası, Marriott International, izmir en iyi oteller, izmir inşaat sektörü