Pürovel Üyeleri Aquarium'da Buluştu

Pürovel Spa&Sport, İzmir ekibi üyelerini her ay farklı etkinliklerle ağırlıyor.Pürovel Spa&Sport, İzmir dünya ve Türkiye genelindeki en güncel uygulamaları takip ederek üyelerini merkezinde ve açık alanlarda düzenlediği spor aktiviteleri, seminerler ve dans kursları gibi çeşitli etkinliklerde buluşturuyor.

Swissôtel Büyük Efes İzmir’in bünyesinde yer alan bu sağlık ve yaşam merkezinin bu ayki aktivitesi Sirtaki oldu. Komşu kıyının kültürünün kanı kaynatan figürlere yansığı Sirtaki derslerine katılan üyeler dersten sonra, otelin restoranı Aquarium’da Yunan ezgileri eşliğinde aldıkları dersleri pekiştirme imkanı buldular. Okeanos Grubu’nun canlı performansına Sirtaki figürleri ile eşlik eden grup, doyasıya eğlendi.

Önceki aylarda çiftler arasında sağlıklı iletişim kurmanın püf noktaları, NLP ve doğru nefes alma teknikleri, beslenme ve diyet konulu seminerler ile birçok uzmanı bünyesinde ağırlayan Pürovel ekibi, aynı zamanda bisiklet ile şehir turu, masa tenisi turnuvası, Şirince’de “hiking”, “spinning” gibi otel içerisinde ve dışında gerçekleştirdiği aktivite ve yarışmalar ile de üyeleriyle bir araya geliyor. Ayrıca, her Pazartesi 18:00-20:30 saatleri arasında, Pürovel İzmir’in Fitness Merkezi’ndeki canlı DJ performansı, sporu eğlenceye dönüştürerek misafirlerine farklı bir deneyim yaşatıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER swissotel etkinlik, Pürovel Spa&Sport, pürovel spa, pürovel izmir fitness merkezi, spor merkezleri izmir, spa izmir