Prensesler IF WEDDING Fuarı için İzmir'e Geliyor

Dünyaca ünlü Modacı Atıl Kutoğlu gala gecesinde ünlü akını yaşanacak. Gala gecesine; Viyana ve Londra’da yaşayan Prenses Camilla von Habsburg, Cenevre’den 31’inci Osmanlı Padişahı Sultan Abdülmecit’in torunu Prenses Nilüfer Sultan ve kardeşi Şehzade Selim onur konuğu olarak katılacak.IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı kapsamında organize edilen gala gecesi, 3 Şubat 2015 Salı günü Kültürpark, İzmir Uluslararası Fuar Alanı, 1 C no’lu holde düzenlenecek. Gala defilesi, Uğurkan Erez koreografisinde yabancı ve Türk ünlü isimlerin yer aldığı 23 kişilik manken kadrosu tarafından sergilenecek.

4 – 7 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenen fuarın 174 katılımcısı bulunuyor. 25 bin metrekare alan üzerinde gerçekleşen fuarda; gelinlik, damatlık ve abiye giyim ürünleri sergilenecek.

IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde fuarcılık sektörünün öncü kuruluşu İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) tarafından organize ediliyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER IF WEDDING Fuarı, Modacı Atıl Kutoğlu, Prenses Camilla von Habsburg, Prenses Nilüfer Sultan, Şehzade Selim, IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, Kültürpark, İzmir Uluslararası Fuar Alanı, Uğurkan Erez, izfaş, izmir gelinlik fuarı, izmir gelinlik fuarı ne zaman, izmir gelinlik fuarı nerede