Poyrazcan’a Dubai’de Tam Puan

Dünyanın en büyük gıda fuarlarından birisi olan ve 4 bin 500 uluslararası firmanın katılımcı olarak temsil edildiği, 20 binden fazla markalı ürünün sergilendiği Gulfood Dubai 2015’e katılan Poyrazcan Zeytinyağı, benzersiz lezzetiyle dünyaca ünlü şeflerden tam not aldı. Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde 8 - 12 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenen fuarda Türkiye’yi temsil eden Poyrazcan Zeytinyağı, açtığı stantla 170 ülkeden yaklaşık 80 bin kişiye ulaştı.

İhracat için çalışıyoruz

Türkiye’nin en kaliteli zeytinlerinden üretim yapan Poyrazcan markasının, Ortadoğu, Afrika, Kanada ve Avustralya dahil gelen lezzet ustalarının takdirini aldıklarını belirten Poyrazcan Gıda Genel Müdürü Soykan Yanya, kendilerine ödüllü şeflerin tam not verdiğini söyledi. Geçirdikleri 4 günlük süre içinde olumlu eleştiriler aldıklarını ifade eden Yanya, “Bu fuarın ihracatımızda önemli bir hamle yapmamıza vesile olacağını düşünüyoruz. Ortadoğu ve Afrika ülkeleri ile iş bağlantıları gerçekleştirdik. Poyrazcan olarak iç piyasada olduğu kadar dış piyasada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bundan sonraki fuarlarda da markamızın tanıtımına devam edeceğiz” diye konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Poyrazcan, Gulfood Dubai 2015, Poyrazcan Zeytinyağı, dubai fuar, Poyrazcan Gıda Genel Müdürü, Soykan Yanya, izmir iş dünyası, izmir iş adamı