Poyraz Zeytinyağı'na Fuarda Büyük İlgi

Dünyanın farklı noktalarında katıldığı fuarlarda Ege'nin kaliteli ve lezzetli zeytinyağlarının tanıtımını yapan Poyraz, Ekoloji İzmir 5. İzmir Organik Ürünler Fuarı'nda da büyük ilgi gördü.Sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Poyraz Gıda’nın Fuar’daki standı ziyaretçi akınına uğrarken Firma, Fuar’da tanıtımını yaparak önemli iş bağlantılarına imza atmayı hedefliyor.

Yurt içi ve yurtdışında katıldıkları fuarlarda Ege Bölgesi’nin kaliteli zeytinyağlarını tanıttıklarını dile getiren Poyraz Gıda Genel Müdürü Soykan Yanya, Ekoloji İzmir Fuarı’nda da Poyraz ürünleri ile ziyaretçileri buluşturduklarını söyledi.

Kaliteli ve Güvenli Zeytinyağı

İzmir’de her yıl yapılan fuarın zeytinyağı ve zeytincilik adına oldukça önemli bir fuar olduğunu ifade eden Yanya, "Biz Poyraz Zeytinyağları olarak kalitemizi ürünlerimize yansıtmaktayız.

Bu noktada umutluyuz. Geçen yıl fuara misafir olarak katılmıştık. Ancak bu kez katılımcı firmayız. Fuar her sene daha da büyüyor. Bu da sektörün gelişmesinde önemli bir nokta. Biz fuara katılmaktan memnunuz. Fuar süresi boyunca umarım kendimizi çok iyi tanıtarak, önemli iş bağlantılarına da imza atarız" diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Poyraz Gıda İzmir, İzmir Poyraz Gıda, Soykan Yanya, Ekoloji İzmir Fuarı, İzmir Fuarları, İzmir Cemiyeti