Poyraz Otomotiv'den Yılın Avantajı

Türkiye’nin önde gelen otomotiv markalarından biri olan Fiat, yılın son günlerinde yeni araç sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sunuyor.Fiat Poyraz’da Aralık ayına özel düzenlenen kampanyada son günlere girilirken, otomobil ve ticari araç satın alacaklara 2 yıl vade ve sıfır faiz imkanı veriliyor. Fiat’ın fark yaratan kampanyasında Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle, 30 bin TL’ye 2 yıl vadeli yüzde 0 faizli otomobil ve ticari araç almak mümkün.

Ticari araca 5 bin TL özel indirim
Fiat modellerinden birine daha uzun vadede düşük faizli kredi imkânıyla sahip olmak isteyenler de, 30 bin TL’ye 60 ay vadeli yüzde 0,61 faizli kredi seçeneğinden faydalanabiliyor. Üstelik ticari araç seçeneklerinde krediye ek olarak 5 bin TL’ye varan Yılsonu Özel İndirim fırsatı da sunuluyor. Fiat’ın araç modellerini peşin olarak satın almak isteyen müşteriler ise anahtar teslim fiyatı üzerinden 2 bin TL’lik ekstra indirim avantajına sahip oluyor.

Bu fırsat kaçmaz
Fiat Poyraz olarak yılın her döneminde ticari araç ve otomobil sahibi olmak isteyenlere cazip imkanlar sunduklarını dile getiren Poyraz Otomotiv Satış Müdürü, Hakan Doluorman, Aralık ayında ise çok özel kampanya yaptıklarını söyledi. Yeni ticari araç satın almak isteyenlere, 5 bin TL’ye varan yıl sonuna özel indirim yaptıklarını anlatan Doluorman, “Peşin alımlarda ise anahtar teslim fiyatından 2 bin TL indirim yapıyoruz. Poyraz Otomotiv olarak yılın son günlerinde yeni araç almak ya da araçlarını değiştirmek isteyenleri showroomlarımıza bekliyoruz. Muhteşem kampanyamızdan yararlanmak için son 4 gün kaldı. Pazar günü de showroomlarımız açık. Bu fırsat kaçmaz” dedi.

Poyraz Otomotiv’de Fiat modellerine 30 bin TL’ye 2 yıl vadeli sıfır faizle kavuşabiliyorsunuz.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER poyraz otomotiv, poyraz otomotiv hakkında, izmir otomotiv mağazaları, otomotiv sektörü hakkında, 2014 otomobil fırsatları, en uygun otomobil fiyatları