Pet Show 2014’ün En Güzel Köpeği Felix

Binlerce hayvan severi İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda buluşturan PET SHOW 2014 17. Evcil Hayvan Show renkli etkinliklere sahne oldu.Başarılı yarışma ve aktivitelere damgasını vuran organizasyonun “En Güzel Köpek” yarışmasını Ayşe Elbi’nin Felix isimli köpeği kazandı. Jüri üyeleri en doğru kararı vermek için kılı kırk yardı.

Genç kuşaklara doğa ve hayvan sevgisini aktarmak için Efor Fuarcılık bu sene 17. kez PET SHOW 2014 Evcil Hayvan Show’u düzenledi. Bu kapsamda evcil hayvanların renkli dünyaları İzmir Uluslararası Fuar Alanı’na taşındı. Yarışmaları ve aktiviteleriyle büyük ilgi toplayan organizasyonun en önemli bölümlerinden birini “En Güzel Köpek” yarışması oluşturdu. 47 kişi sadık dostlarını yarışmaya kaydettirdi.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası Üyesi, Hakan Boyar, İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi, Mustafa Yalçın, İzmir Veteriner Hekimleri Odası önceki dönem üyelerinden, Tangül Karahan, İzmir Veteriner Hekimleri Odası Üyesi, Hamdi Özgürkan’dan oluşan jüri üyeleri yarışmaya katılan köpekleri sahibine itaati, show yürüyüşü ve ırk standartlarına uygunluğu yönlerinden değerlendirdi. Toplanan puanlarda eşitlik sağlayan köpekler tekrar tekrar çağırılarak değerlendirmeye alındı.

Efor Fuarcılık Özel Ödülünü Güliz Kıymaz’ın köpeği Chester kazandı. Ayşe Elbi’nin Felix isimli köpeği 1. oldu. Özlem Alanyalı’nın köpeği Papi 2., Birol Başyiğit’in Reco isimli köpeği 3. oldu. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, Metin Düvençayır ile Jüri Üyeleri derece yapan köpeklere ödüllerini, diğerlerine ise katılım belgelerini verdi. Hakan Boyar Tüm köpekler sevimlidir. Veteriner Hekim Hakan BOYAR tüm köpeklerin sevimli ve güzel olduğunu, yarışmada önemli olanın katılımcı ve izleyicilere köpek bakımını özendirmek olduğunu söyledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Pet Show 2014, 17. Evcil Hayvan Show, 'En Güzel Köpek', İzmir Uluslararası Fuar Alanı, PET SHOW 2014 17. Evcil Hayvan Show, İzmir Veteriner Hekimleri Odası , Hakan Boyar, Mustafa Yalçın, Efor Fuarcılık Özel Ödülü, Efor Fuarcılık