Pascal Ve Özge Pgo Bugracer’i Tanıttı

Türkiye distrübütörlüğünü İzmirli Başterziler Grup’un yaptığı yüzde yüz Tayvan üretimi PGO Motor markasının en gözde modeli Bugracer 600 İstanbul İstinye Park’ta görücüye çıktı.Türkiye’de Tayvan markalarına yönelik tüketici farkındalığını artırmak için İstinye Park’ta düzenlenen etkinlikte, Taiwan Excellence Ödülü’nü kazanan PGO’nun da aralarında bulunduğu uluslararası standartta mükemmelliğini kanıtlayan markalar sergilendi. Etkinliğe katılan ünlü manken Özge Ulusoy ve sempatikliğiyle ilgi toplayan futbolcu Pascal Nouma PGO 600 Bugracer modelinin tanıtımında da rol aldı. Ünlü ikilinin gerçekleştirdiği; tek silindirli ve otomatik vites olması yanında ilginç tasarımıyla da dikkat çeken PGO Bugracer tanıtımı etkinliğe katılanlar tarafından büyük ilgi gördü.

PGO Türkiye Distribütörü Başterziler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Emre Başterzi, “Tayvan’n yenilikçi ürünleri hayat mükemmelleştirir sloganıyla yola çıkan Taiwan Excellence Günleri’nde PGO’nun yenilikçi ve en son teknolojilerle üretilmiş ürünlerini sergileme fırsatı bulduk. Türkiye Distribütörü olduğumuz PGO’nun en gözde modeli Bugracer 600cc, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı” dedi. Buggy segmentinde 2004 yılından bu yana lider konumda olan PGO’nun en yeni ürünü Bugracer 600’ün bu yıla damgasını vuracağını sözlerine ekleyen Başterzi, “Bugracer etkinliğin en ilgi çeken ürünlerinden biri oldu. 600cc, 4 zamanlı ve 4v yakıt enjeksiyonlu, su soğutmalı ve yüzde yüz Tayvan malı motora sahip. Bosch marka enjeksiyon sistemi ve NASA teknolojisiyle üretilen piston PGO ürünlerinin kalitesini sağlayan önemli kriterler. Yüksek performanslı bu ürünler arazide veya yolda mükemmel sürüş keyfi için ideal” şeklinde konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Pgo Bugracer, İzmirli Başterziler Grup, PGO Motor, Bugracer 600 , Taiwan Excellence Ödülü, Emre Başterzi, Özge Ulusoy, Pascal Nouma, Bugracer 600cc, PGO ürünleri