Pasaport Pizza Enfes Lezzetini Kemalpaşa’ya Taşıdı

16 yıl önce İzmir'de doğan ve gıda sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Pasaport Pizza, hızla ama emin adımlarla büyümeye devam ediyor.Özel teknikle üretilen pizzaları ve zengin menüleriyle kısa zamanda İzmirliler tarafından benimsenen, yurt genelinde 90, yurt dışında ise 3 şubeye sahip Pasaport Pizza, 19 Aralık’ta gerçekleştirdiği açılış töreniyle en yeni şubesini İzmir’in Kemalpaşa ilçesine açtı.

Başkan Açılıştaydı

Kemalpaşa Belediye Başkanı Sayın Arif Uğurlu’nun, işletme sahipleri Aram ve Gürbüz Sıtkı ile kırmızı kurdelayı kesmesiyle beraber enfes lezzetini Kemalpaşa Halkı’nın beğenisine sunmaya başlayan Pasaport Pizza Kemalpaşa Şubesi ilk günden pizzalarının lezzeti ve çalışanlarının güleryüzlülüğü ile katılımcıların büyük beğenisini topladı. Başkan Uğurlu kurdelayı kestikten sonra yaptığı konuşmasında, “Artık Kemalpaşa Halkı İzmir’de ne varsa burada da aradığı şeyi buluyor. Pasaport Pizza’ya ve Gürbüz Sıtkı’ya ilçemizin gıda sektöründe istihdama ve hizmete öncülük ettiği için teşekkür ederim.” diyerek isabetli yatırımın istihdama, istihdamın ise büyümeye doğru gelişeceğine vurgu yaptı.

Kemalpaşa’nın İlk ve Tek Pizzacısı

Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılışta ikram olarak sunulan Pasaport Pizza lezzetleri vatandaşlar tarafından hem sunum hem de lezzet olarak tam not aldı. Vatandaşlar, “ilçelerinde Pasaport Pizza’dan önce kaliteli ve adı duyulmuş bir pizzacı olmadığını, bu kulvarda Pasaport Pizza’nın ilk ve tek olduğunu” belirterek, Pasaport Pizza’nın hizmetini ve lezzetini Kemalpaşa’ya taşımasından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Büyümeye Devam

Pasaport Pizza Genel Müdür Yardımcıları Barış Ağırtaş ve Aybora Ergüler’in de katıldığı açılışta, iki yönetici de gelen yoğun talepler neticesinde yatırımların, hizmetin ve lezzetin durmayacağını, Pasaport Pizza lezzetini ve markasının standardını korumak için de franchising talepleri konusunda ince eleyip sık dokuduklarını belirtti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Pasaport Pizza, Barış Ağırtaş, Aybora Ergüler, Pasaport Pizza Kemalpaşa Şubesi, Arif Uğurlu, Aram Sıtkı, Gürbüz Sıtkı