Pagos Turizm acentasından İzmir'de farklı hedefler

Pagos'tan Turizm kültürü kültürünü değiştirecek fikirlerTurizm kültürü değişiyor
Uzun yıllardır İzmir’de turizmin öncü firmalarından Pagos Turizm’in Acenta Müdürü Gökhan Doğan, İzmirlilerin son yıllarda tatil kültürünün değiştiğinin altını çizerek, “Artık Gemi turizmi daha ön planda. Özellikle Ege Adriyatik programı kapsamında Yunanistan, İtalya ve Hırvatistan yoğun ilgi görüyor” dedi. kültür turizmi için Uzak doğu ve balayı için Maldivlerin bir adım önde olduğunu ifade eden Doğan, “Müşterilerimize göre plan ve program yapıyoruz” dedi.
Turizmin her faaliyetinde hizmet veren Pagos Turizm, şimdi de dünyaca ünlü MSC, Costa, Royal Carabian için özel turlar düzenliyor. Gemi turizmindeki artış ile gelen taleplere cevap veren Pagos Turizm’in Acenta Müdürü Gökhan Doğan, “Son dönemlerde MSC ve Costa, İzmir çıkışlı programları ön plana çıkardı. Ege Adriyatik programı çok ilgi gördü. Bu pakette gemiler Yunanistan, İtalya ve Hırvatistan’a uğruyor. Popüler Yunan adalarını içeren başka bir paket var. Costa ‘nın yeni Neo Romantica gemisi daha butik bir gemi. Malta, Fransa, İtalya ve Yunanistan’a uğruyor. 649 eurodan başlayan fiyatlarla yaklaşık 11 gecelik bir programı kapsıyor. Son derece cazip ve piyasayı hareketlendirecek bir program. İzmir limanı giriş çıkışlı programlar olduğu için hepsi İzmir için çok cazip” dedi.
Avrupanın en güzel şehirlerinin uzakdoğu turlarına oranla papucunun dama atıldığını belirten Doan, “Yaklaşık 20 günlük Uzakdoğu gezisi son dönemlerde çok tutuldu. İstanbul’dan Singapur’a uçuyorsunuz, oradan gemiye biniyorsunuz. Sırasıyla Singapur, Vietnam, Tayvan, Hong Kong, Japonya gibi birçok ülkeye uğruyor. Bu seyahatte tüm Uzakdoğu hakkında bir fikriniz oluyor. Kara turuyla yapabileceğiniz bir program değil ama gemiyle çok keyifli bir şekilde gezme şansınız oluyor. Güney Amerika programı da çok tercih ediliyor. Amerika’dan başlıyorsunuz, Jamaika, Meksika, Bahamalar. Bu programda 2 gece Miami’de otelde konaklama var.
“KIŞ DÖNEMLERİNDE ARAP EMİRLİKLERİ”
Son dönemde kış aylarında Birleşik Arap Emirlikleri turlarının öne çıktığını ifade eden Gökhan Doğan, “Dubai, Muskat, Umman, Abu Dhabi’ye uğruyoruz. Soğuk kış günleri bu sayede ısınıyor. Toplamda 7 gece sürüyor ve sadece gemi olarak pazarladığımız bir program, biz Dubai’den itibaren programa dahil oluyoruz. 2014’e yoğun ve farklı destinasyonlara sahip programlarla giriyoruz. Birleşik Arap Emirlikleri’de görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Farklı bir kültür ve hayat İzmirlileri bekliyor” dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Turizm, izmir, yenilikler, birleşik arap emirlikleri, kış dönemi, gökhan doğan