Özel Projelerin Alüminyum Tercihi As-El

1978 yılında iş adamı Tacettin Bayır tarafından As-El panjur olarak kurulan; 36 senedir başarılı ve istikrarlı bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı yönetilerek hizmet veren As-El firması inşaat sektöründe alüminyum aksesuar ve inşaat malzemeleri konusunda Ege bölgesinde lider projelere imza atıyor.Çözüm ortaklarına sağladığı alüminyum cephe sistemleri, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama profilleri, hareketli cephe güneş kırıcılar, kayar panjur sistemleri, dış cephe kompozit kaplamalar, küpeşte ve korkuluklar, ahşap görünümlü pergola ve kaplamalar, otomatik panjurlar ile kendi sektöründe lider olan As-El, projeye uygun yapı sistemleri konusunda uzman bir kadro ile projelendirme hizmeti sunuyor. Malzeme tedariği ile sınırlı kalmayarak projenin uygulanması sırasında da teknik destek veren As-El kendi sektöründe bir yıldız.

Saray alüminyumun 23 senedir Ege Bölge distribütörü olan As-El; sattığı ürünleri verdiği teknik destek ile denetleyerek kaliteli hizmet anlayışını korumayı ilke ediniyor. As-El genel müdürü Doğuş Bayır “1994 yılında tüm Ege Bölgesine uygulama yapan firmalara toptan satış ve pazarlama ağı kurduk ve As-El’i bugüne kadar başarı ile getirdik. Çanakkale’den Afyon’a, Denizli’den Bodrum Fethiye ve Muğla’ya birçok ile hizmet veriyoruz. As-El olarak, bünyemizde yer alan Mimarlar, Arge uzmanları, Satış Pazarlama, Dağıtım departmanı personelimiz ile toplam 41 çalışanımız var. Yurt dışı fuarlarına katılarak kendi sektöründeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden Bayır yurt dışındaki projeleri de incelediklerini söyleyerek şunları belirtti; ''şu anda özellikle gelişmekte olan Afrika ülkeleriyle görüşme ve temaslarımız bulunuyor. Önümüzdeki günlerde Gine ziyaretim olacak. Gine’deki bazı firmalarla birlikte çözüm ortaklarımızın da katılımıyla bazı projeler gerçekleştireceğiz. Oradaki bağlantılarımızı güçlendirerek buradaki çözüm ortaklarımıza iş konusunda temas kurmak istiyoruz. Biz de direk uygulama olmadığı için buradaki çözüm ortaklarımızla aracı olarak temas sağlamayı hedefliyoruz. Böylelikle ürünlerimizin satışını oraya da gerçekleştirmiş olacağız. Bunun dışında İzmir’de yapılacak 16 gökdelen var. Şu an proje aşamasındalar ve bunlardan bazılarında As-El Mimari Sistemler imzası olsun istiyorum. Bununla ilgili temaslarımızda sürüyor'' dedi.

Tüm Ege Bölgesine 12 ilde 3000 atölyenin tedarikçisi durumunda olan As-El birçok başarılı projeye imza atmaya devam ediyor.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Tacettin Bayır, As-El panjur, inşaat sektörü, alüminyum şirketi