Özdilek ve Wyndham İşbirliği, Özel Bir Davetle Kutlandı!

Özdilek Holding ile dünyanın en büyük otel grubu Wyndham işbirliğini düzenlenen bir davetle kutladı.Ağustos ayından bu yana Wyndham İzmir Özdilek olarak faaliyet gösteren otelin havuzbaşındaki davete İzmir Valisi Mustafa Toprak başta olmak üzere İzmir İstanbul ve Bursa'nın önde gelen isimleri bu önemli gecede biraraya geldi. Kokteylle başlayan davet Enbe Orkestırasının muhteşem şarkılarıyla renklendi.

Gecede konuşan Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek bu geceye katılan tüm davetlilere katılımları için teşekkür etti ve ilk günkü heyecan ile üretmek ve Türkiye'ye fayda sağlamak amacıyla yoluna devam ettiklerini söyledi. Özdilek 'Bir yıl içinde 80 milyon tl maaş ödüyor, 80 milyon tl de vergi veriyoruz. Özdilek olarak hem ülke istihdamına sağladığımız katkı hem de ödediğimiz vergi ile vatanımıza faydalı olmaya devam ediyoruz. Hayatta en önemli miras geride bıraktığınız eserlerdir. Bizde faydalı ve kalıcı eserler bırakmaya devam ediyoruz. İstanbul'da açılacak olan otel, iş merkezi ve alışveriş merkezinden oluşan bu projemizin inşaatı devam etmektedir. Buranın arsa değeri ile birlikte 650 milyon dolarlık yatırımla 33 bin metrekare arsa üzerine iki kuleli Özdilek Center projesini yapıyoruz ' dedi

Wyndham Hotelleri Ceo'su Eric Dangizer ise 67 ülkede 7 bin 400 hotelleri olduğunu belirtirken İzmir'i en yaşanılır ve albenisi olan şehir olarak gördüklerini söyledi. Eric Dangizer İzmir'de böyle güzel bir otel onların yatırımcıları ve çalışanları ile birarada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken 'Bende İzmir'e yerleşmeyi ve bu güzel şehirde yaşamayı istiyorum'dedi.

Gece Enbe orkestırasının birbirinden güzel şarkıları ile renklenirken kutlama pastasını Eric Dangizer ve Hüseyin Özdilek beraber kesti.
Geceye eski bakanlardan Cavit Çağlar'da katılırken davetlilere ikram olarak Türk, İtalyan, Thai, Arap ve Ortadoğu Mutfağından 350 çeşit ikram sunuldu.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER özdilek holding, Wyndham, cavit çağlar, izmir iş dünyası, izmir ünlü iş adamları, izmir firmaları, en iyi izmir firmaları, hüseyin özdilek, özdilek firması hakkında, Wyndham hakkında, Wyndham otelleri, eric dangizer, mustafa toprak, izmir valisi