Özdilek Avm 12. Yaşını Büyük Bir Coşkuyla Kutladı!

İnciraltı’nda bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi 16.Kasım cumartesi günü 12. Yaşını Kutladı15. Kasım.2001 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Özdilek’te 16.Kasım Cumartesi günü 12.yıl heyecanı yaşandı. Doğum günü pastasının Özdilek ziyaretçileriyle ve çalışanlarıyla birlikte kesilmesiyle başlayan kutlama gününde animasyon ekipleri eğlenceli gösteriler sundular.

Doğum Günü bandosunun da performans sergilediği 12.yıl kutlamalarında kesilen doğum günü pastası Özdilek ziyaretçilerine ikram edildi. Özdilek ziyaretçilerinin de duygularına yer verildiği ve doğum günü kutlama mesajlarının alındığı kutlamada oldukça eğlenceli ve mutlu anlar yaşandı.. Ayrıca büyükten küçüğe herkesin ilgisini çeken maskotlar hatıra fotoğrafı çektirirken, kutlamalar müzik dinletisiyle devam etti..

ÖZDİLEK MAĞAZA VE MARKET 12 YILA ÖZEL İNDİRİMDE

Özdilek İşletme müdürü Hakan Büyükmanav, 12 .yılımızı ziyaretçilerimizle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve doğum günü hediyesi olarak market ve mağaza birimlerimizde %50 ‘ye varan sürpriz indirimler gerçekleştirdik 12. Yılımızın hediyesi indirimler oldu dedikten sonra Özdilek’e 12 yıldır ilgi gösteren İzmirlilere teşekkür etti..

AŞURE DAĞITILDI..

Kutlamaların ardından aşure haftası olması dolayısıyla saat 17,00 ‘da tüm Özdilek ziyaretçilerine aşure ikram edildi.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER özdilek avm, özdilek hakkında, özdilek şirketler grubu, özdilek nerededir, özdilek avm doğumgünü, izmir alışveriş mağazaları, inciraltı alışveriş mağazaları