Otomotivcilerden Sağlığa Yatırım

Ege Otomotiv Derneği (EGOD) ile Özel Ata Sağlık Hastanesi arasında, üyeler ve birinci derecede yakınlarına özel anlaşma yapıldı.EGOD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İduğ ile hastane müdürü Nurettin Demir arasında imzalanan protokolle otomotivciler kurumdan alacakları sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanacak.

Sektörün önde gelen firmalarını bünyesinde barındıran Ege Otomotiv Derneği’nin aylık yönetim kurulu toplantısı Mustafa İduğ başkanlığında Enriko Aliberti’de gerçekleştirildi. Sektörün yoğun çalışma telaşından sıyrılıp bir nebze olsun üyelerin kendilerine de vakit ayırması gerektiğini düşündüklerini belirten Başkan İduğ, “Otomotivcilerimiz maalesef arabalarına gösterdiği bakım hassasiyetini kendilerine gösteremiyor. Bunu düşünerek faydalı olacağını düşündüğümüz sağlık anlaşmasını yaptık” dedi.

10 bin kişiyi kapsayacak

Günlük koşuşturma içinde artık kimsenin kendine gereken özeni gösteremediğine değinen İduğ, “Umarım bu anlaşma bizi taşıyan, ayakta tutan vücudumuzu gözden geçirmemiz için iyi bir sebep olur. İndirimden sadece üyelerimiz değil birinci dereceden yakınları ile yanlarında çalıştırdıkları personel de faydalanabilecek. Önümüzdeki günlerde İzmir’de faaliyet gösteren 7 sanayi sitesini de bu anlaşmanın içine alarak indirimlerden yaklaşık 10 bin kişinin faydalanmasını hedefliyoruz” diye konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Otomotiv Derneği, EGOD, Özel Ata Sağlık Hastanesi, Mustafa İduğ, Enriko Aliberti, İzmir İş Dünyası, İzmir Otomotiv, Nurettin Demir