“Orkide” 1. Bahar Şenliği 800 Kişiyi Buluşturdu

Türkiye’nin dünya pazarlarındaki en başarılı markalarından Orkide Yağ, Hancı Aile Eğlence Merkezi’nde düzenlenen 1’nci Bahar Şenliği’nde buluştu.Orkide Yağları’nın 1’nci Bahar Şenliği adı altında Buca Kaynaklar’da düzenlediği piknikte çalışanların mutluluğu görülmeye değerdi.

Orkide Ailesi’nin yorgunluk attığı Küçükbay A.Ş’nin üst yönetim kadrosunun da katıldığı organizasyon, çalışanların ve ailelerin yoğun iş temposundan sıyrılarak keyifli bir gün geçirmelerini sağladı.

Düzenlenen renkli etkinliklerle moral depolayan Orkide çalışanları, birbirlerine kenetlenmiş yapısı ile ne kadar güçlü bir aile olduklarını gösterdi. Orkide Ailesi’nin moral depoladığı ve 800’e yakın kişiyi buluşturan pikniğin önemine dikkat çeken Küçükbay A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Birsen Küçükbay Yılmaz, Hancı Aile Eğlence Merkezi’nde düzenlenen piknikte güzel hava ve eğlencenin tadını çıkaran çalışanlarla iş dışında da birlikteliği sürdürmenin mutluluğuna ortak olduklarını söyledi.

Çalışanların moral depoladığı pikniğin birlik ve beraberlik ruhunu geliştirdiğini belirten Yılmaz, “Hep beraber omuz omuza vererek Orkide’yi büyüttük ve Türkiye’nin yanısıra dünyanın önemli markalarından biri haline getirdik. Orkide markasının ulaşmış olduğu bu noktayı koruyup ilerletmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Orkide Yağ, Hancı Aile Eğlence Merkezi, 1’nci Bahar Şenliği, küçükbay a.ş, magazin izmir, şenlik, eğlence, orkide