Organik Gıdanın Dijital Durağı: naturespride.com.tr

Organik yollardan üretilmeyen meyve ve sebzelerde kullanılan kimsayal ilaçların sağlık açısından ciddi tehlikeler oluşturmasından dolayı Etna Gıda Grubu’nun yarattığı “Nature’s Pride” markası yepyeni e-ticaret sitesiyle dijital dünyada.Gıda Mühendisi Ata Özdemir'in tamamen kendi imkanları ve tecrübeleriyle kurduğu Etna Gıda Grubu’nun bir markası olan ve bugün dünyanın birçok ülkesine 10 yılı aşkın süredir ihraç edilen Nature’s Pride, sektördeki faaliyetlerini farklı mecra kullanımları ve satışta geliştirdiği yenilikçi taktiklerin en son adımı olan e-ticaret sitesiyle büyüyerek sürdürüyor.

Artan ihtiyaçlar neticesinde yaptığı yatırımlar sonucu 2008 yılında İzmir – Kemalpaşa’da 10.000 m2 alana sahip işletme tesislerini kuran firma, sektörde birçok firmanın organik hammadde ihtiyacını da karşılıyor. Yine aynı yıl içinde Almanya'nın Hamburg şehrinde grup şirketi kurarak ürünlerinin Avrupa'daki dağıtımını ithalatçı, toptancı ve son kullanıcı bazında tamamlayan Etna Gıda Grubu, gerek iç, gerekse dış piyasadan gelen talepler üzerine doğrudan tüketicinin mutfağına Nature's Pride ile giriyor.

Sadece Organik Ürünler

İlk kurulduğu yıllarda sadece alım ve satım yaparak ihracatlarını sürdüren firma, her geçen gün artan talebi karşılamak amacıyla, internetin ve e-ticaretin son nimetlerinden yaralanıyor. Şu anda 100'den fazla ambalaj ve gramajdan oluşan ürün gamıyla hizmet verdiklerini belirten Etna Gıda Grubu Yönetim Direktörü Ata Özdemir, ''Grup şirket olarak katkısız, ilaçsız, hormonsuz, genetiği ile oynanmamış, doğal ve lezzetli gıda ürünlerini Etna ve Nature's Pride markalarıyla tüketicilere sunuyoruz. Bu anlamda markalarımız toplumda sağlıklı, doğal ve lezzetli kavramlarıyla bütünleşti artık. Bizim de bu yoğun talebe cevap vermemiz açısından e-ticarette bulunmamız çok önemli bir adımdı.” dedi.
Etna Gıda Grubu, Nature’s Pride markalı ürünlerini dünyanın ve Türkiye’nin seçkin satış noktalarında ve www.naturespride.com.tr adresinde organik beslenmenin öneminin ve zorunluluğunun farkındalığına ulaşmış yüzlerce kişinin beğenisine sunmaya devam ediyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Organik Gıda, Etna Gıda, Nature’s Pride, Ata Özdemir, organik besinler, organik ithalat