Optimum'da Ramazan Dolu Dolu Yaşanıyor

Geleneksel etkinliklerin bu yıl da renkli anılar yaşattığı İzmir Optimum Outlet’te, Onbir Ayın Sultanı Ramazan dolayısıyla nostalji rüzgarları esiyor.Ramazan’a özel etkinlikler hazırlayan Optimum, misafirlerini Ramazan davulcusu ile karşılıyor her iftar saatinde Osmanlı şerbeti ikram ediyor. Osmanlı dönemi kıyafetleri ile AVM içinde dolaşan Katip ve Katibe de sempatik tavırlarıyla ortama ayrı bir renk katıyor.

Ramazan'ın en büyüleyici dakikalarını yaşatan Semazen gösterilerine büyük ilgi gösteren İzmirliler, bu anları ölümsüzleştirmek için cep telefonları ile fotoğraf ve görüntü alabilmek için birbiriyle yarışıyor.

Geleneksel kültürümüzün simgesi Karagöz ve Hacivat Gölge Oyunu da izleyenleri hem eğlendiriyor hem düşündürüyor. Özellikle çocuklar Karagöz ve Hacivat'ın oyununa meraklı gözler ve kahkahalarla eşlik ediyor.

“Nerede o eski Ramazan’lar” diyenlerin buluşma noktası Optimum’da, Ramazan ayı boyunca bayan Fasıl Grubu da iftar esnasında seslendirdikleri eserlerle ziyaretçileri mest ediyor.

Bilgi için:
Oya PARDAK
Ege Medya Kurumsal İlişkiler
ve Halkla İlişkiler Müdürü
0532.337 46 99
oya.pardak@egemedya.com.tr

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Optimum, ramazan coşkusu, izmir, ramazan özel, ramazan davulcusu, osmanlı şerbeti, nerede o eski ramazanlar.