Online Mağazacılığın Yeni Gözdesi "Shop&More" Yeni Nesil E-ticaret Sistemi

Sürekli değişen ve gelişen e-ticaret sektöründe markaların beklentileri ve istekleri doğrultusunda sunduğu özelleştirilebilir seçeneklerle Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret sistemlerinden biri olan Shop & More, Grafiket Adworks Reklam Ajansı tarafından 2012 yılından itibaren geliştirilen ve 2015 yılında eksiksiz olarak hizmete sunulan yeni nesil e-ticaret sistemi olarak öne çıkıyor.Müşteri beklentilerinin eksiksiz olarak karşılanabilmesi için yeni çıkan tüm özellikleri sisteme entegre eden Shop & More, kişiye göre özelleştirilebilir mağaza seçenekleriyle hedef kitle ile marka arasında duygusal bir bağ kurulmasına ve satışların artmasına yardımcı oluyor.


E-ticaret ile birlikte değişen ticaret yapısının artık hedef kitlenin beklentilerine göre şekillenmesinden yola çıkan Shop & More, bu değişimi anlık olarak takip ve analiz edebilen ve online kullanıcı hareketlerine göre kendini kişiselleştiren yapısıyla markaların rakiplerinden hep bir adım önde olmasını sağlıyor.


Türkiye’nin ilk ve tek Facebook mağaza entegrasyonunu sahip olan Shop & More, markaya özel tasarlanan kullanıcı arayüzü ile e-ticaret sitesinin yanında Facebook’da da mağaza açılmasına ve ürünlerin ya da hizmetlerin satışının sosyal ağlarda zahmetsizce yapılmasına olanak tanıyor.


Sosyal ağların önemi göz önüne alınarak insan merkezli ve kullanıcı dostu mottosuyla tasarlanan Shop & More sistemi, Türkiye’deki oturmuş e-ticaret yapısını Facebook’a uygun hale getiriyor. Dünyadaki benzer uygulamalardan çok daha kapsamlı özelliklere sahip olmakla birlikte; ürüne, kampanyaya ya da hedef kitleye göre kişiselleştirilebiliyor.


Aynı zamanda günlük sosyal ağ kullanıcılarına kolay ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Benzersiz özellikleri ile kampanya yönetimini hızlı ve basit hale getiren sistem; sipariş, ödeme ve kargo yönetiminin kolayca yapılabileceği remarketing uygulamalarına da olanak sağlıyor. En önemlisi ise sosyal medya bileşenlerini bünyesinde etkili bir şekilde kullanarak, marka sadakati yaratmada etkili oluyor.


Shop & More’u deneyimleyen kullanıcılar, sistem sayesinde satış amaçlı reklam harcamalarında ciddi bir azalma gözlemlediklerini belirtiyor. Sistem ayrıca kullanıcıların Facebook reklamları ve organik erişim sayesinde daha az maliyetle daha fazla kişiye satış yapmalarını sağlayarak, viral etkileşimin yolunu açıyor.


Tek Panel, 2 Mağaza


Shop & More sisteminde e-ticaret sitesine eklenen ürünleri teker teker Facebook mağazasına eklemek yerine, sitede ekli bulunan ürünler Facebook mağazasına otomatik olarak eklenebiliyor.

 

Ayrıca sistem bir kolaylık daha sağlayarak, hem e-ticaret sitesini, hem de
Facebook mağazasını tek panelden yönetme imkanı veriyor. Basit ve kullanıcı dostu panel yönetimi ile hem e-ticaret sitesine, hem de Facebook mağazasına kolayca ürün, kampanya, kategori, içerik ve fotoğraf eklenebiliyor.

Hızlı, Kolay ve Kafa Karıştırmayan Panel Yönetimi


Shop & More, ürün ve kampanya yönetimini hızlı ve basit hale getiren; sipariş, ödeme ve kargo yönetiminin kolayca yapılabildiği bir sistem olarak öne çıkıyor. Her türlü ödeme sisteminin kullanılabildiği ve muhasebe programıyla uyumlu olarak çalışan Shop & More sistemi, sosyal ağların tavsiye yolunu kullanarak da markaların daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlıyor.
Kısacası Shop & More; dijital dünyanın hızını ve interaktif yapısını, sosyal medyanın iletişim gücü ile bir araya getirerek ürünlerin ya da hizmetlerin hedef kitle ile buluşmasını sağlayan yeni nesil e-ticaret oluşumu olarak markalara benzersiz fırsatlar sunuyor.

Shop & More sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.shopandmore.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER shop and more, e-ticaret, f-ticaret, internet satış, online mağazacılık, yeni nesil e-ticaret, online satış, internet mağazası, facebook mağazası, facebook online satış