NASSA ELEKTRİK HIZ KESMİYOR.

Geniş ürün yelpazesi ve stok kapasitesi ile tedarikçilerin tedarikçisi olarak çalışan NASSA Elektrik, zorlaşan ekonomik koşullara rağmen çalışmalarında hız kesmiyor.Kurulduğu günden beri elektrik malzemeleriyle ilgili her şeyi bünyesinde toplayan NASSA Elektrik, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarını tüketicileriyle buluşturuyor. Her türlü ekonomik zorluğa göğüs geren NASSA Elektrik, 10 bin metrekarelik geniş depo alanındaki yüksek miktardaki stoklarıyla müşterilerini mağdur etmiyor. NASSA Elektrik, yalnızca İzmir’de ya da Ege Bölgesi’nde değil, Marmara, Batı Akdeniz ve İç Anadolu Bölgeleri’nde de satış faaliyetleri gösteriyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

NASSA Elektrik; alçak gerilim şalt cihazları, aydınlatma ürünleri, enerji kabloları, orta ve yüksek gerilim malzemeleri, tesisat ve kontrol sistemleri, zayıf akım ve fiberoptik kablo ürünlerinden oluşan kapsamlı yelpazeye sahip. NASSA Elektrik, müşterilerinin projelerinde başından sonuna kadar onlarla birlikte çalışmayı ve böylelikle en üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşmayı amaçlıyor. Bunun için de, uzman personeliyle ve deneyimli mühendis kadrosuyla, satış öncesi müşteri desteği veriyor. Bu süreçte, projede kullanılacak malzemelerin niteliğinden maliyet seçeneklerine kadar projeyle ilgili her konuda müşterilerine en kaliteli ürün ve en uygun fiyat alternatiflerini çok kısa bir zaman diliminde hazırlıyorlar. Bu sayede firma, müşterilerine hem zaman hem fiyat avantajı yaratarak, artan rekabet ortamında bir adım öne geçmelerine katkı sağlıyor. Çözüm odaklı çalışma anlayışıyla NASSA Elektrik, kapsamlı hizmetleriyle sektörde büyük farklar yaratarak, her zaman müşterilerini destekliyor.

DİNAMİK VE YENİLİKÇİ

Sektöre 20 yıldan fazladır hizmet verdiklerini belirten NASSA Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Alper Onursoy, “2001’de kurduğumuz firmamız ile bölge adına hem istihdam hem de katma değer yaratmak için kaliteden ödün vermeden çalışmaya ve yatırıma devam kararlılığımızı koruyoruz” dedi. Onursoy, “NASSA Elektrik, teknolojiyi sürekli takip ederek, sektördeki bütün gelişmeleri takip edip, kendi ürün gamını, yeni doğacak ihtiyaçlar için düzenleyen, yenilikçi ve dinamik bir şirket. Kaliteli ve kapsamlı ürün ve hizmet anlayışından asla vazgeçmeyen NASSA Elektrik, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük ve en güvenilir firmalarının ürünlerini müşterilerine sunarak, kendi güvenilirliğini de perçinliyor. Zorluklardan yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER nassa Elektrik, nassa izmir, izmir iş dünyası, alper onursoy, alper onursoy kimdir, nassa ürünleri, elektrik ürünleri, izmir elektrik, izmir elektrik sektörü