Muhteşem Hotel Renaissance İzmir Açıldı!

Par-San Yapı AŞ. tarafından yaklaşık 40 Milyon Dolar’lık bir yatırımla inşa edilen Renaissance Izmir Hotel farklı mimari yapısı ve değişik konseptiyle dikkat çekiyor.Dünyaca ünlü konaklama zinciri Marriott International’ın, konuklarına otantik deneyimler yaşatan ‘lifestyle’ markası Renaissance, İzmir’deki otelinin resmi açılışını Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, İzmir Valisi Mustafa Toprak , İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan başta olmak üzere çok sayıda davetlinin katıldığı Kurdele Töreni ile 31 Ekim Perşembe günü gerçekleştirdi.

14’ü süit, 110 Oda ile hizmet veren Renaissance Izmir Hotel’in standart odası, 32m2 büyüklüğü ve banyoda bulunan Türk Hamamı konsepti ile konularına üst düzey bir konfor ve yerel tatları bir arada yaşama imkanı sunuyor.

Otelin terasında bulunan ve Akdeniz mutfağının en özel lezzetlerinin yerel dokunuşlarla zenginleştirildiği, şehrin yeni buluşma noktası Skyfire Restaurant & Bar günün her saati lezzet ve eğlenceyi bir arada arayanlara muhteşem manzarasıyla ev sahipliği yapıyor.

Her gün 08:00 – 18.00 saatleri arasında açık olan Pinch Food & Mood ise hızlı servisi ve yerel lezzetleri ile misafirlerinin hayatına bir tutam lezzet, bir tutam mutluluk katıyor.
Renaissance Izmir Hotel’in, şehir hayatı ve günlük yaşamın stresinden bunalanlara bir de sürprizi var; 800 metrekare alanda hizmet veren Shala Spa & Wellness gerek üyelik sistemi gerekse günlük kullanım imkanı ile konuklarına benzersiz bir Türk Hamamı deneyimi, cilt ve vücut bakımları sunarak fitness merkezi, buhar odası, sauna ve kapalı havuz ile sağılık dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

İş ve eğlence amaçlı seyahat edenlere, toplantı organizasyonlarına, ve seçkin davetlere ev sahipliği yapan, dolu dolu yaşamak isteyenler için tasarlanmış olan Renaissance Izmir Hotel, Alsancak’ta kaşiflerini bekliyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Par-San Yapı, Renaissance Izmir Hotel, Dr. Hakan Tartan , aziz kocaoğlu, büyükşehir belediyesi, cevdet yılmaz, izmirin en iyi oteli, izmirdeki en pahalı otel, izmirin en lüks oteli, Renaissance Izmir Hotel, Marriott International, Mustafa Toprak, pansan yapı inşaatları, pansan yapı işleri, en iyi inşaat firması