Mövenpick Hotel Izmir, Alman gazetecileri İzmir’de Buluşturdu

Mövenpick Hotel İzmir, Almanya'nın önde gelen gazete, dergi ve köşe yazarlarını, Sun Express desteği ile 3 gün boyunca İzmir’de ağırladı.Üç gün boyunca, İzmir'in güzelliklerini, gezilecek yerlerini, lezzetlerini tanıyan 8 kişilik Alman Gazeteci kafilesi, Mövenpick Hotel Izmir ev sahipliğinde ağırlandı. İzmir'i tanımaya şehir merkezinden başlayan gazeteciler, ilk gün Kemeraltı çarşısı, Kızlarağası Hanı ve çevresinde şehir turu atarak İzmir'in tarihi güzelliklerini keşfettiler. Ertesi gün gerçekleştirilen Efes turunun ardından, Sevilen İsbey Bağevi'nde keyifli bir öğle yemeği yendi. Akşam balo salonunda Ege Bölgesi'nin geleneksel dansı olan Zeybek gösterisini izleyen grup, kısa bir ders alarak Zeybek dansını da öğrenmiş oldular. Her iki akşam da yemekler, Mövenpick Hotel Izmir'in başarılı başaşçısı Barış Torcu'nun hazırladığı menü ile Mövenpick Hotel Izmir'de yenildi.

Seyahatlerinden oldukça memnun kalan gazeteciler, bir sonraki destinasyonlarının yine İzmir olacağını ama bu sefer iş için değil sadece gezmek için geleceklerini söylediler.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mövenpick Hotel İzmir, dergi ve köşe yazarları, Sun Express, magazinizmir haberleri, izmir magazin, alman gazeteciler izmirde