Mesut Sancak Ve Volkan Sintaç'ın Tavla Turnuvası

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ile tanınmış işadamı Volkan Sintaç, sosyal yardım amaçlı olarak ilk defa kendi aralarında tavla müsabakası gerçekleştirdi.Mesut Sancak’ın Folkart İkiz Kuleler’in 43. katındaki ofisinde yapılan karşılaşmaya, Turkuvaz Medya Ege Bölge Temsilcisi Hüseyin Kocabıyık, Yeni Asır Genel Yayın Yönetmeni Şebnem Bursalı, ünlü iç mimar Tarkan Önal, işadamları Emin Önal ve Gafur Alişer ile erkek giyim tasarımcısı Hikmet Alcan da izleyici olarak katıldı.

Keyifli dakikaların yaşandığı etkinliğin amacı, kaybeden tarafın, Şebnem Bursalı’nın belirleyeceği 2 engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye alacak olmasıydı.

Her biri 5’er setten oluşan iki turluk tavla karşılaşması oldukça çekişmeli geçti. İlk turun galibi Volkan Sintaç olurken, ikinci turda galibiyet sevincini yaşayan kişi Mesut Sancak oldu. Tavla konusunda her ikisi de usta olan iki işadamı yaklaşık 1 buçuk saatin sonunda 1-1’lik sonuç elde edince, karşılaşmanın devamını önümüzdeki perşembe günü yapmaya karar verdi.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mesut Sancak, Volkan Sintaç, Folkart, Sosyal Yardım, Tavla Turnuvası, Turkuvaz Medya Ege Bölge, Emin Önal, Gafur Alişer, Yeni Asır , Şebnem Bursalı, Hüseyin Kocabıyık, Folkart İkiz Kuleler