Mert Optik'te Eğitim Zamanı

Gözlük sektöründe Türkiye'nin en güçlü markası Mert Optik, gerçekleştirdiği personel eğitimleriyle müşterilerine sunduğu hizmeti daha kaliteli kılmak adına çalışmalarına devam ediyor.İzmir’den doğarak önce Ege Bölgesi’ne daha sonra ise Türkiye’ye yayılan gözlük sektörünün öncü kuruluşu Mert Optik, kalite ve hizmet standartlarını daima yükseltmek adına çalışmalarına ara vermiyor. 58 yıldır optik sektörüne yön veren firma, personellerin daha iyi hizmet ve kalite anlayışını sürekli kılmak adına bünyesindeki tüm çalışanlara eğitim verdi.

 

Soysal Danışmanlık firması aracılığıyla profesyonel anlam da hizmet ve satış iletişimi ve yöntemleri hakkında bilgilerini güncelleyen ve derinleştiren personellerin müşteriyle iletişim, satış ve satış sonrası süreçlerde daha üstün bir hizmet sunması amaçlanıyor. Mert Optik İnsan Kaynakları Müdürü Melisa Pala, "Mert Optik olarak sektörümüze her zaman yön veren bir kuruluş olduk. 58. Yıldır sürdürdüğümüz sektörde yenilikçilik ve hizmette mükemmeliyetçilik anlayışımızla firmamızı ve verdiğimiz hizmeti bir adım öteye taşımak için çalışıyoruz. Bu amaçla personellerimizin gelişimleri ile yakından ilgileniyor, müşterilemizle en kaliteli iletişimi kurmalarını sağlıyoruz" şeklinde konuştu.  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mert Optik İzmir, İzmir Mert Optik, Soysal Danışmanlık İzmir, İzmir Soysal Danışmanlık, Melisa Pala, İzmir İş Dünyası