Mert Optik'e Altın Madalya

Gözlük sektörünün güçlü kuruluşu Mert Optik, İzmir Ticaret Odası’nın Swissotel Büyük Efes Oteli’nde düzenlenen ve İzmir’in vergi rekortmenlerini biraraya getiren Geleneksel Vergi Ödül Töreni’nde altın madalya gururu yaşadı.Gözlük sektöründe 55 yıldan bu yana dünya markalarının bir numaralı adresi Mert Optik, Gözlükçüler ve Göz Sağlığı Faaliyetleri Grubu Gayri Safi Ticari Kazanç Bildirimi’nde en çok vergi veren firma olarak altın madalya ile ödüllendirildi. Swissotel’de düzenlenen ve İzmir’in en çok vergi veren kişi ve kuruluşlarını bir araya getiren törende Mert Optik Genel Müdürü Mert Pala ve Genel Müdür Yardımcısı Doruk Pala, ödüllerini İTO Başkanı Ekrem Demirtaş’ın elinden aldı.

Mert Optik Genel Müdür Yardımcısı Doruk Pala, “Bu ödül, çabalarımızın karşılığında kazandığımız başarılarımızın önemli bir göstergesidir. Ülkemizde gözlük sektöründe birçok yeniliği başlatan firma olarak ülke ekonomisine sağladığımız katkılarla altın madalya ile onurlandırıldık. Bu gururda bizim ve tüm çalışanlarımızın emeği var” dedi. Sektöründe en çok vergi veren firma olmanın kendilerini daha çok motive ettiğini sözlerine ekleyen Doruk Pala, “Mert Optik, İzmir ve Ege Bölgesi’nde 33 mağazası ile dünyaca ünlü birçok gözlük markasını tüketicileriyle buluşturmaya, sektördeki son yenlikleri üstün teknolojisi ve kusursuz hizmet prensibiyle müşterilerine sunmaya devam ederek zirvedeki yükselişini sürdürecek”

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mert optik, mert optik altın madalya, geleneksel vergi ödül töreni, swiss otel izmir, eski efes oteli, efes oteli, swissotel büyük efes, doruk pala, ege bölgesinin en iyi optikçileri, izmir mert optik, gözlük sektörünün en iyileri