Mert Optik’den Personele Motive

Mağaza profilinden, yeni şube ve personel yatırımlarına kadar birçok alanda atılımlarını hayata geçirmeye başlayıp 2014 yılına hızlı bir giriş yapan Mert Optik, teşvik edici uygulamalarla personelini de motive ediyor.56 yıl önce gözlük sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmak üzere kurulan Mert Optik, gelişimini bu yönde sürdürürken teşvik edici uygulamalarla personelini de motive ediyor. Ayın Mağazası, Ayın Elemanı uygulamasıyla mağaza ve personel olarak başarılı satış grafiğine ulaşanları maddi ve manevi ödüllendiriyor. Mert Optik Alsancak Şubesi’nde düzenlenen törende 2014 yılı Ocak ayı mağazaları ve personeli, Genel Koordinatör Melisa Pala tarafından plaket ve madalya ile ödüllendirildi. Exclusive mağazada Alsancak Şube, ağ mağazalarda Karşıyaka Şube, B gruplarında ise Hatay Askeri Hastane Şubesi ayın mağazası olurken, Alsancak Şubeden Mustafa Uludağ, Karşıyaka Çarşı Şubeden Şuayip Kurar ve Hatay Askeri Hastane Şubesi’nden Özlem Keleş ayın personeli oldu.
Mert Optik Genel Koordinatörü Melisa Pala, “ Sektördeki başarımızda personelimizin büyük emeği olduğunun farkındayız, onları bu anlamda motive etmek, onurlandırmak şirket olarak prensibimiz.
İnsan Kaynaklarına büyük önem veriyoruz. Markayı marka yapan önce kalitesi sonra bu kaliteyi koruyan ve sunan personelidir. Biz Mert Optik olarak bu bilinçle personelimize yönelik yeniliklere devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
Mert Optik Genel Koordinatörü Melisa Pala, ‘ 2014 yılında da ileri teknolojimiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve üstün müşteri memnuniyeti ile sektördeki yerimizi koruyacağız’ dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mert Optik, Melisa Pala, Mert Optik Motivasyon, Güneş Gözlüğü