Mert Optik Milano’dan Yeniliklerle Döndü

Optik sektörününde yeniliklerin öncüsü Mert Optik, dünyanın en büyük optik fuarı Milano 2015 Mido’da dünyadaki en son trendleri izledi.Mert Optik, her yıl İtalya'nın Milano kentinde düzenlenen ve optik dünyasının en büyük fuarı olma özelliğini taşıyan Mido 2015’te sektördeki en son gelişmeleri takip etti. Optik çerçeve, güneş gözlüğü, spor gözlüğü, gözlük ve aksesuarları, lensler, kontakt lens ve aksesuarları gibi ürün gruplarının sergilendiği fuara dünyanın birçok ülkesinden katılımcı ve ziyaretçiler buluştu.

Mert Optik Genel Müdürü Mert Pala, Genel Müdür Yardımcısı Doruk Pala ve Mert Optik Genel Koordinatörü Melisa Pala’nın katıldığı fuar, önümüzdeki sezonun gözlük modasına da ışık tutu. Mert Optik’in, alanında dünyadaki en son teknolojiyi ve trendleri yakından takip ederek ülkemizdeki öncüsü olduğunu belirten Mert Pala, fuardan birçok yeniliklerle döndüklerini söyledi. Pala, “1000’den fazla katılımcı firmanın yer aldığı Milano Mido 2015, dünya optik sektörü için çok önemli bir fuar. Sektörde 57 yıldan bu yana müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti ve ürünleri sunmayı ilke edinen Mert Optik olarak biz de fuar süresince önemli çalışmalara imza attık. Anderne, Bob Sdrunk, ByWP, Cazal- Maui Jim ve Modo olmak üzere 6 önemli markanın distribütörlüğünü üstlendik. Ünlü tasarımcıların özel tasarımlarını da içeren bu yeni markalarımızı Mert Optik’in “Özel Kapsül Koleksiyonu” içerisinde müşterilerimize sunuyoruz. Çok büyük ilgi ve beğeniyle karşılanıyor. Bu yılın en şık tasarımlarını yine dünya vitrinleriyle aynı anda görme ayrıcalığını müştererilerine yaşatan bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mert Optik, Milano optik fuarı, Milano 2015 Mido, Optik çerçeve, güneş gözlüğü, spor gözlüğü, gözlük ve aksesuarları, lensler, kontakt lens, Mert Pala, Doruk Pala, Melisa Pala