Mavişehir Modern 3 İle Yemyeşil Bir Yaşam

Az katlı bina anlayışı ile İzmir Mavişehir'de 24.327 m2 arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Mavişehir Modern 3, 13 blok toplam 306 daireden oluşuyor.Arazisinin % 80'i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan proje, planlanmış alt yapısı ve güvenlik donanımları ile günümüz insanının konfor ve ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturuldu.

Proje Anahtar Teslim : Aralık 2013

Güvenlik kontrollü kapalı site yapısı içinde, şehrin konforunun doğa ile içiçe yaşanabildiği, modern, sağlıklı, konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturan MavişehirModern3, Mavişehir'de Çevreyolu'na yakın, Metro İstasyonu, aktivite ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. MavişehirModern3'te açık ve kapalı otopark alanları, süs havuzları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, çocuk oyun alanları, tenis kortu, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Sosyal alanların yeşil ve su öğeleri ile bütünleştiği, her ayrıntının titizlikle tasarlandığı, 101,87 m2 ile 199,30 m2 aralığındaki, 2+1, 3+1 ve 4+4 dairelerden oluşan MavişehirModern3'te tüm daireler gün ışığı ile buluşuyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER konut projeleri, yeni konut projeleri, emlak konut, emlak projeleri, inşaat firmaları, izmir konut projeleri, toki satılık daire, mavişehir emlak projeleri, mavişehir residance, mavişehir modern 3 projeleri, mavişehir modern 3 izmir, mavişehir mo