'Masaüstü' Showroom ve Satış Mağazası Açıldı

Temelleri 1926 yılında atılan ve Türkiye'nin kağıt ve karton sektöründeki en büyük üreticisi konumundaki Mopak'ın yeni konsept yatırımı "Masaüstü" Showroom ve Satış Mağazası Çamdibi'nde İzmir'in önde gelen işadamları ve dernek başkanlarının katılımıyla hizmete açıldı.Açılış kurdelasını Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, İTO Başkan Vekili Akın Kazançoğlu, İzmir Kitap ve Kırtasiyeciler Odası Başkanı Hulusi Demir, Ürdün Fahri Konsolosu Ömer Kaplan, İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, Mopak Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Molay ile Mopak Pazarlama Direktörü ve Masaüstü Genel Müdürü Didem Molay Sevin birlikte kesti.

Mopak'ın her dönemde sektörde ilklere imza attığını ve yenilikçi bir çizgi izlediğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Molay, Mopak'ta dördüncü kuşağın işbaşında olduğunu ve Masaüstü projesinin bu genç ekibin başarıyla hayata geçirdiği bir proje olduğuna dikkat çekti.

Ege Bölgesi'nde kırtasiye toptan satışına yeni bir boyut kazandırmayı hedeflediklerini belirten Masaüstü Genel Müdürü Didem Molay Sevin de, kısa bir süre içinde franchising sistemiyle Ankara ve İstanbul'da da yeni hizmet noktalarını sektörle buluşturacaklarını söyledi.

Masaüstü'nde çalışan personelin ağırlıklı olarak üniversite öğrencileri olduğunu belirten Pazarlama Direktörü Didem Molay Sevin, “Masaüstü Genç Takımı adını verdiğimiz satış ekibimizi üniversite öğrencilerinden seçmemizin sebebi, onlara hem işi öğretmek, hem de geleceğe dair yeni iş fırsatları sunmak. Üniversite öğrencileri son yeniliklere çok hakim. Yeni şeylere kolaylıkla adapte olabiliyorlar. Bu durum bizim işimize de olumlu yansıyor" diye konuştu.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mopağın yeni konsept tasarımı, masaüstü nedir, masaüstü firması, Didem Molay Sevin, kağıt ve karton sektöründeki lider, mopak hakkında, mopak nedir, mopak firmasının sahipleri, mopak firmasının yeni yatırımı