HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 3 Nisan 2019

Location Cafe & More'dan, İş Dünyasına Yönelik Konsept

Magazinizmir
İş insanı Gökhan Kışla'nın kahve sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla yaşama geçirdiği Location Cafe & More, 2019 yılı içinde açılacak 3 yeni şubeyle birlikte sektörde büyümeyi hedefliyor.

Ankara'da yaşarken İzmir'e yatırım yapma kararı alan Location Cafe & More Kurucusu Gökhan Kışla, İzmir'in gıda sektöründe önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.

"İş dünyasına yönelik yeni bir cafe konsepti yarattık" diye konuşan Kışla, "İş dünyasında hız ve zamanın çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Hızlı bir şehir hayatında zamanla yarışırken iyi kahveden ödün vermek istemeyenler için bir mekan oluşturmak istedik. Bu nedenle hızlı ve kaliteli servis önceliğimiz oldu. Personelimize özellikle doğru iletişim ve kaliteli servis konusunda eğitimler veriyoruz. Bayraklı Tower'da hizmete başlayan ilk şubenin ardından Ankara'da merkezi bir konumda yer alan benzinliğimizin içinde yeni bir şube açacağız. İzmir'de de özellikle AVM ve Rezidanslarda müşterilerle buluşmayı hedefliyoruz" dedi.

Gökhan Kışla, kentte giderek artan plaza ve rezidans kültürüne paralel olarak İzmirde özellikle gıda sektöründe gözlemlediği bir açığı kapatmak için bu yatırımı gerçekleştirdiğini de dile getirerek sektörde kalıcı olmak istediğini ve farklı lezzetleri mönüye eklemek için çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Sağlık ve Lezzet Bir Arada

Konuklara, dünya kahvelerinin yanısıra sağlıklı atıştırmalıklar da sunduklarını kaydeden Kışla, günlük olarak hazırlanan 6 çeşit salata ve 7 çeşit sandviçin beğenildiğini söyledi.

Ürün çeşitleri hakkında bilgi veren Gökhan Kışla, "Burada tüm ürünler günlük olarak hazırlanıyor. Sabah 6'da kendi ekmeğimizi yapıyoruz. Bünyemizde bir gıda mühendisi de çalışıyor. Hijyen ve kalite bizim için ön planda. İnsanlara 'Zamanla yarışırken, sağlığın ve lezzetin doğru konumundasınız' mesajını vermek istiyoruz. Location'da 11 çeşit dünya kahvesi ile birlikte Mordoğan'ın dağlarından özel olarak toplanan otlar ve bitkilerden hazırlanan doğal çay mönüsü de sunuyoruz. Bu çaylar özel olarak harmanlanıp tamamen organik olarak konuklara sunuluyor." diye konuştu.

''Emin Adımlarla Büyüyeceğiz''

Sektörde iz bırakarak çevrelerini de aydınlatmak istediklerini vurgulayan Gökhan Kışla, bunun başarmanın yolunun doğru ekip kurmak, sermayeyi iyi yönetmek ve gelişen Türkiye'nin koşullarına ayak uydurabilmekten geçtiğini belirtti.

Kışla, şöyle devam etti: "Bir markayı büyütmenin nasıl olacağı üzerinde çalışıyoruz. Öncelikle kendi kuracağımız şubelerle büyümek ve bu konsepti yaygınlaştırmak istiyoruz. Daha sonraki süreçte franchise verebiliriz. Bizim önceliğimiz kendi ruhu ve özelliği olan, yaşayan bir cafe açmaktı. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Yeni şubelerimizde de aynı konsepti ve çizgiyi uygulayacağız. Türkiye'nin hangi kentinde olursa olsun Location kalite standardının aynı olması bizim için çok büyük önem taşıyor. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler de bizim için çok değerli. Ürünler konusuda onların isteklerine göre bir talep havuzu da oluşturduk. Onların önerilerini dikkate alıyoruz." dedi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN