Levent Marina’da Güç Birliği

Dirinler Döküm Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Melih Dirin, Tuval A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Erdoğan, CeCe Brasserie Kurucusu İbrahim Özdemir ve Sipari Restoran Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Önen, “Levent Marina”yı İzmir’in tek turizm merkezi yaptılar.Dirinler Döküm Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Melih Dirin’in, İzmir’in önemli prestij noktalarından biri haline getirdiği Levent Marina, hizmete açılan ünlü mekanlarıyla yepyeni bir eğlence anlayışının gözdesi oldu. Yıllardır göz ardı edilen İzmir’in tek marinasının yeni konseptinin oluşturulmasında en büyük desteği, CeCe Brasserie, Tuval Restoran ve Sipari Balık işletmelerinden aldıklarını belirten Dirin, “Tuval Restoran ile Nejat Erdoğan, CeCe Brasserie ile İbrahim Özdemir, Sipari Balık ile Mehmet Önen, marinanın seçkin profiline kavuşmasında bizlere önemli destek verdi.

Yaptığımız güç birliği sayesinde Levent Marina’nın daha ileri noktalara taşınacağına inanıyoruz. Marinadaki kendi işletmelerimiz Potiri Meyhane, Cicogna, Port Lounge ve Tarasa Nostalji’nin bünyesinde olduğu Jac Restaurant işletmelerinin yönetimini üstlenen Murat Çaldenk ise kısa sürede başarılı işlere imza attı. Asıl işi mutfak olan ve her ayrıntıyla tek tek ilgilenen Çaldenk her geçen gün kalite ve memnuniyet çıtasını biraz daha yukarılara taşıyor. Burada bulunan birbirinden değerli işletmelerde verilen hizmetle İzmirliler, aradığı lezzete ve nezih eğlence ortamına Levent Marina’da kavuştu” dedi.


Yemek ve eğlence dünyasına yön verecek


Melih Dirin, mega yatların marinada bağlanması, alım-satım işlerinin yanı sıra tamir ve bakımlarının yapılması hedefiyle yola çıktıklarını, marinanın denizle iç içe ortamının bir cazibe merkezine dönüşmesi için bulunmaz değerde olduğunu gördüklerinde ise planlarını bu yönde gerçekleştirdiklerini belirterek “Marina şehrin bütün stresinden uzak deniz ve doğanın kucağında ender rastlanabilecek bir mekan. İzmirliler’in olduğu kadar turizm sektörününde farkına varması gerek. Burada marka olmuş isimleri bir araya getirmek istedik ve bunu da başardık. Yine İzmirliler’in sevdiği bir kaç mekanı daha buraya getirmek istiyoruz. Levent Marina’da yeni sürprizlerin beklediği İzmirliler’i günün her saatinde sıra dışı lezzetler ve dopdolu eğlencelerle buraya alıştıracağız” dedi.


Levent Marina’da yer alan CeCe Brasserie, Tuval Restoran ve Sipari Balık gibi İzmir’in lezzet durağı olmuş mekanlarının sahipleri de Levent Marina’nın bir cazibe merkezine dönüştüğü görüşünde birleştiklerini ve bu nedenle yatırım yapmaktan kaçınmadıklarını ifade ederek “Levent Marina İzmir içindeki bir inci.

İzmir’in hiç bir yerinde bu kadar rahat park edip tabiat ile içiçe olunabilecek, gezip eğlenebilecek bir yer yok. Dirinler Ailesi’nin marinanın idaresini üstlenmesinden sonra bütün çehresi değişen ve değişmeye devam eden, İzmirliler’in uğrak noktası olmayı hakeden bir yer. Şehrin içinde şehrin stresi ve gürültüsünden uzak, seçkin ve farklı bir yemek kültürü sunarken, eğlence hayatının da nabzını tutan, çölden cennete dönüştürülmüş bir alan. Yemek ve eğlence dünyasına yön vermeyi hakediyor” şeklinde konuştular.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER levent marina,Nejat Erdoğan, Dirinler Döküm Sanayi Ticaret A.Ş., Melih Dirin, Sipari Restoran, Mehmet Önen, CeCe Brasserie, İbrahim Özdemir,Murat Çaldenk, izmirin tek turizm merkezi hedefi, marina, turizm, magazin izmir