Levent Marina İzmirlileri Büyülüyor

Dirinler Ailesi’nin ihalesini alarak İzmir’in prestij noktalarından biri haline getirdiği Levent Marina, birbirinden nezih restoranları ve çizgi üstü hizmet anlayışı ile İzmirliler’i büyülüyor…Yepyeni bir anlayışla yeniden hayat bulan İzmir’in tek marinası Levent Marina; Türk, Yunan ve dünya mutfaklarından birçok lezzetin yer verildiği, haftanın dört günü de canlı müzik performansının sergilendiği kafe ve restoranlarıyla sosyal hayatın merkezi olmaya aday. Dört farklı mekanda farklı konseptlerle hizmet veren Levent Marina Jac Restaurant İşletmeleri’nde, şehrin gürültü ve stresinden uzaklaşmak isteyenler için ideal ortamlar yaratılmış. İzmir’in en güzel yerinde denizle iç içe oldukça geniş bir alan üzerinde yer alan Levent Marina’nın; Potiri Meyhane, Cicogna Restoran, Port Lougne ve Tarasa Nostalji Cafe gibi ilginç isimlere sahip işletmeleri, akşamları olduğu kadar gün içinde de tercih ediliyor.

Eğlenceyi ve lezzeti bir arada bulmak mümkün

Pazartesi ve Salı günleri ‘happy hour’ uygulaması ile indirimli menü hizmeti veren Potiri Meyhane’de, Çarşamba, Cuma, Cumartesi fasıl; Perşembeleri de Grek olmak üzere haftanın dört günü canlı müzik yapılıyor. Dünya mutfaklarından seçkin tatların sunulduğu Levent Marina Jac Restaurant İşletmeleri’nin baş aşçılığını üstlenen Salim Çetinkaya yönetiminde, konuklara benzersiz bir lezzet şöleni yaşatılıyor.
Rixos ve Clup Voyage otellerinde uzun yıllar çalıştıktan sonra Levent Marina’da görev alan deneyimli şef Salim Çetinkaya, “Yıllarca çok büyük otellerde çalıştım. Buranın farklı atmosferinde aradığım huzuru ve keyifli çalışma ortamını buldum. Gelen konuklarımızın da aynı duyguyu hissedeceklerine eminim. Marine içerisinde yer alan kafe ve restoranlarımızda yenilenen menülerimizle çok özel tatlar keşfetmek mümkün. Biz burada çok iyi anlaşan bir ekibiz ve yemek yaparken tüm heyecanımızı bire bir yemeklere yansıttığımızı düşünüyoruz. Toplamda her gece 120 çeşit ürün çıkarıyoruz. Özel marine edilmiş en az bir hafta dinlendirilmiş etlerimiz, taş fırında odun ateşinde pişirilen, malzemeleri İtalya’dan gelen pizzalarımız alışkanlık yaratıyor” dedi.

Dünya mutfağından seçkin lezzetler çok uygun fiyatlarla sunuluyor

Levent Marina Jac Restaurant İşletmeleri’nin uluslararası deneyime sahip Müdürü Daniel Saraceno Levent Marina’nın sadece restoranlarıyla değil sunduğu hizmetlerle de İzmir için hazine değerinde olduğunu söyleyerek, “Denizle böylesine bütünleşen, huzurlu ve nezih bir ortama sahip olmak şehrimiz için bulunmaz özellik. İzmirliler bu konuda çok şanslı. Levent Marina, kusursuz hizmet anlayışı ve benzersiz lezzetleri yanında uygun fiyat politikasıyla da konuklarını şaşırtmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmirdeki seçkin restoranlar, izmirdeki en iyi restoranlar, izmir levent marina, izmir levent marina nerededir, izmir levent marinada neler var, izmirde nereye gidilmeli, izmir haberler, izmir mekanlar, izmirdeki marinalar, dirinler ailesi, Potiri Meyhane, Cicogna Restoran, Port Lougne, Tarasa Nostalji Cafe, izmir canlı müzik, izmirdeki en iyi meyhaneler