Kumaş sektörünün Önde Gelen Firması Degrape, MTK'da Açıldı

Perde, duvar kağıdı ve döşemelik kumaş sektöründe hizmet veren Degrape, MTK Sitesi’nde bin 500 metrekarelik alandaki yeni yatırımı Degrape Depo ile sektördeki kalite çıtasını yükseltti.Degrape Depo'nun resmi açılışını İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş yaptı.

Açılışta konuşan İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İZTO seçimleri öncesi Degrape Depo’ya yaptığı ziyarette Mehmet Gürel’e açılışa katılma sözü verdiğini hatırlatarak, “Bugün bu sözümü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu önemli yatırımın, İzmir ve Degrape’ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Degrape Kurucusu Mehmet Gürel de, 4 kattan oluşan Degrape Depo'da showroom, depo alanı ve üretim atölyesini tek çatı altında topladıklarını belirterek, “Özellikle toptan satış konusunda iddiamızı daha da güçlendirdik. Degrape Depo’da, mimar, iç mimar, otel, rezidans, ofis, toplu konut ve sitelere yönelik geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz” diye konuştu.

Degrape Depo’da, kendilerine ait ürünleri kendi mağazalarında satmayı, Degrape çizgisini ve kalitesini daha çok tüketiciyle buluşturabilmeyi hedeflediklerini kaydeden Gürel, “Özel ve şık bir dekorla hizmet veriyoruz. Beton, demir, ahşap ve kumaşın birleşimiyle modern bir atmosfer yarattık. Degrape Depo'da 400 metrekarelik showroomumuz var. Gelen konuklarımız için otopark olanağı da var. Yeni showrooma gelmek isteyen konuklarımızı, Alsancak ve Bostanlı’daki mağazalarımızdan özel servis araçlarıyla alarak buraya getireceğiz” ifadesini kullandı.

Degrape Depo’nun açılış kurdelasını Cengiz Güven, Ahmet Tunaboylu, Ekrem Demirtaş, Mehmet Gürel, Jeff Mano ve Cemal Elmasoğlu birlikte kesti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Degrape Depo, Degrape Depo izmir, Degrape Depo açılış, Degrape Depo izto, Degrape Depo ekrem demirtaş