Kültürpark Tenis'e Kadın Eli Değdi

Yapılan seçimli genel kurul sonrasında Kültürpark Tenis Kulübü'nün 75 yıllık tarihinde ilk kadın başkanı olma onurunu yaşayan Server Uyaroğlu, tenisçilere yıllardır hizmet eden tesislerde yenilenme hamlesini başlattı.Sporcu soyunma odalarını baştan aşağıya yenileyen Kültürpark Tenis Kulübü, 23–26 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Necimoğlu Grup Hafta Sonu Turnuvası’na hazır hale geldi.

"Sponsorluk Sistemi Kullanıldı"

Soyunma odalarında yapılan tadilattan sonra 5 yıldızlı hale gelen tesislerde tenisçiler için her şey düşünüldü. Öyle ki, üyeler için yaptırılan özel dolapların yanı sıra banyolar ve tüm tesisat başta aşağıya yenilendi. Tüm bu çalışmalarının kulübün kasasından bir harcama yapılmadan gerçekleştirildiğini vurgulayan Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu, tesislerdeki tadilatların sponsorlar vasıtasıyla yapıldığını belirterek bundan sonra da tesislerin dört bir yanını elden geçireceklerini söyledi.

"İyi Tesis Başarıyı Getirir"

Kulübün içinde bulunduğu tesisleri yuva sıcaklığına dönüştürmek için ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını ifade eden Uyaroğlu, "İzmir’in gözbebeği olan kulübümüz için yapacağımız vizyon çalışmaları devam edecek. Üyelerimizin burada daha fazla vakit geçirebilmeleri için öncelikle fiziki koşulları uygun hale getirmemiz gerekiyor. Biz inanıyoruz ki yaptığımız bu çalışmalar bize önümüzdeki günlerde daha büyük başarıları getirecek" diye konuştu.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kültürpark Tenis Kulübü, Server Uyaroğlu, Necimoğlu Grup Hafta Sonu Turnuvası İzmir, İzmir Necimoğlu Grup Hafta Sonu Turnuvası