Küçük Kulüp Sponsorluklarını Arttırıyor

İzmir’in ileri gelen sanayicilerinin, yöneticilerin ve Levantenlerin üyesi olduğu Küçük Kulüp ile Ege Bölgesinin en büyük sigorta aracılarından biri olan ve sosyal sorumluluk projeleriyle ön plana çıkan Can Grup Sigorta arasında imzalanan yardımcı sponsorluk anlaşması basına tanıtıldı.Sözleşmeye göre 1 yıl boyunca Küçük Kulup bünyesinde organize edilecek tüm sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerde kulübe desteğini sürdürecek.
Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik “Can Grup Sigorta’nın da yardımcı sponsorluğu ile Küçük Kulüp olarak gücümüze güç kattık. Ege Bölgesi lider sigortacılık firması olan Can Grup’un kulübümüzün vizyonu ile tam olarak örtüştüğüne inanıyoruz. Ana Sponsorumuz Paloma Hotels, yardımcı sponsorlarımız Can Grup ve Kent Hastanesi ile Küçük Kulüp tarihinde bu yıl en büyük sponsorluk bütçesini yakaladı. dedi.

Kulüp binasında düzenlenen basın toplantısında Can Grup Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Can ise “Spor ve çocuk temalı organizasyonlarda yer almak ve gerek sponsorluklarla gerekse sosyal sorumluluk projeleri ile kurum ve kuruluşları desteklemek Can Grup sigortanın misyonunu oluşturmakta. Yıllardır üyesi olduğum Küçük Kulüp’e destek vermek bizim için bir gurur” dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER küçük kulüp, İzmir, sanayi, yönetici, ege bölgesi, sigorta, sosyal sorumluluk, can grup sigorta, sportif, kültürel, aktivite, Emre Sarıgedik, Paloma Hotels, Kent Hastanesi, Sinan Can, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti