Kuaför Soner& Erkin Çeşme’de Fark Yarattı

Soner-Erkin Kuaför, ikinci yılını doldurduğu Boyalık Beach Otel’de bulunan şubelerinde birçok yeniliğe imza atıyor. İzmir’in yeni nesil saç tasarımcıları Soner Bozkurt ve Erkin Tepe, müşterilerine sundukları sıra dışı hizmetle de fark yaratıyor.İzmir Narlıdere’de başarılı saç tasarımlarıyla beğeni kazanan Kuaför Soner-Erkin, aynı başarısını Çeşme Boyalık Beach Otel’de de sergiliyor. Boğaziçi Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde İşletme ve Satış eğitimi alan Soner Bozkurt ile Erkin Tepe tarafından kurulan Soner-Erkin Kuaför, kişiye özel saç tasarımları sıra dışı hizmet anlayışıyla tatilini Çeşme’de geçiren hanımların gözdesi oldu. Uzun yıllar İstanbul’un en ünlü kuaför salonlarında edindikleri deneyimi İzmir’e taşıyan idealist saç tasarımcıları, yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarıyla fark yarattı. “Yenilenmenin enerjisini hissedin” sloganını ile müşterilerine kendilerini en iyi şekilde hissettirecek tasarımları, kesimleri ve renkleri sunmayı ilke edindiklerini belirten Soner ve Erkin, başarılarının altında yatan en önemli etkenin dünyadaki trendleri çok yakından takip etmeleri, yurt dışındaki kuaförlük mesleğiyle ilgili birçok semire katılmaları olduğunun altını çizdi.

Şu an için Narlıdere ve Çeşme Boyalık Otel’de bulunan şubeleri ile hizmet veren Soner-Erkin Kuaför’ün başarılı tasarımcıları gördükleri yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirerek müşterilerine yepyeni bir konseptle hizmet vereceklerinin de müjdesini verdiler. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak için büyük çaba gösterdiklerini söyleyen Soner Bozkurt ve Erkin Tepe hedeflerinin İzmir’in farklı bölgelerinde şubeler açarak fark yaratan tasarımlarıyla daha çok kişiye ulaşmak olduğunu dile getirdiler.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kuaför Soner& Erkin, Çeşme, Boyalık Beach Otel, Soner Bozkurt, Erkin Tepe, İzmir Narlıdere kuaför, çeşme kuaför, izmir kuaför, çeşme saç bakımı, saç modelleri