Kral Pop Türkçe Partilerinin, Popüler Organizatörü ‘Erkan Tepe’

Ünlü organizatörlerden Erkan Tepe ile Magazinizmir.com olarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Hem Erkan Tepe’yi yakından tanıdık, hem de gece hayatının ince noktalarını öğrenmiş olduk.Erkan Bey, sizi biraz tanıyabilir miyiz?

Aslen Orduluyum fakat 1995 yılından itibaren Bodrum da yaşıyorum. Ailem dışında Ordu ile pek bir alakam yok çünkü işim Bodrum’da. Kış aylarında bir dönem Uludağ’da çalıştıktan sonra İstanbul da yaşamaya başladım ve hala bu şekilde devam ediyorum. Koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım. Nargile içmeyi çok seviyorum. Bu yüzden kafa dinlemek ve arkadaşlarımla sohbet etmek için genellikle Serander Cafe’yi tercih ederim.
İnternet te sörf yapmayı, yüzmeyi, seyahat etmeyi ve değişik mekan organizasyonları inceleyip takip etmeyi severim.

Bu sektöre nasıl girdiniz?

Ben turizm sektöründe çalışıyordum. Bu yüzden çevrem çok genişti. Karşıma bir kaç fırsat çıktı ve bunları değerlendirdim.
2009 yılında Sarıkamış’taki askerlik yaparken arkadaşlarımız ile bir grup kurduk askerlik dönüşü birçok yerde çeşitli konserler düzenledik. Durum böyle olunca ortamı da iyice tanımaya başlıyorsunuz. Küçük organizasyonlar derken şuan bu duruma geldim.

Kral Pop sponsorluğunda yaptığınız partiler çok fazla ilgi gördü. Bu partilerin bu kadar ilgi görmesini neye bağlıyorsunuz?

Biz geçmişten günümüze uzanan Türkçe şarkıları bir araya getirerek bir konsept oluşturduk. Bu konsept herkesi eğlendirdi, sevildi. Talep gördükçe biz de devam ettik. Gece clubleri için iş yapılamayan ölü gün olan Pazar gününde bile biz bu sistemle iş yaptık. İnsanlar bu çalışmayla eğlence de fark yarattı. Mekân sahipleri de bu doluluktan ve eğlenceden memnun kaldı. 2010 yılından beri Bodrumda bir çok yerde iş yaptık fakat bu işin tavan yapması ise;
Geçtiğimiz yaz Gümbet’te Club Posh isimli club de; Metin Dönmez ve Murat Oktar ile beraber Kral Pop Türkçe gecelerine başlamış olmamızdır. Talep oldukça fazlaydı. Yaz sonu da Türkçe partiler olarak devam ettik ve bu şekilde yaz boyunca Kral Pop Türkçe partilerinde 15.000 den fazla kişiyi misafir ettik.

Yaz sonunda ise projeyi tüm Türkiye ye yaymak için ise " Sortie Bosphorus By Cihat Uğurel” albümü ile yıllardır İstanbul gece hayatında ve Türkiye’de tanınmış Dj Cihat Uğurel ve asistanı Dj Zafer Erişen‘i tercih ettim.

Hedefleriniz neler? Yani daha ne gibi yenilikler veya ilgi çekici projeler planlıyorsunuz?

Yazın başta Bodrum olmak üzere Kuşadası, Didim, Ayvalık, Çeşme gibi yazlık beldelerde partiler düzenlemek istiyoruz. Yine aynı konsept ile yazlıkçıları eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Aslında bu partiyi Türkiye’nin çoğu ilinde gerçekleştireceğiz. İnsanların bu eğlenceyi tatmalarını sağlayacağız.
Bunun dışında yerli ve yabancı ünlü sanatçı ve Dj’leri Anadolu’ya götürüp orada da etkinlikler yapmak gibi hedeflerimiz var.
Aynı zamanda halen görüştüğümüz bir çok belediye festivali ve üniversite şenlikleri var .

Sektörde bu konsepte ve bu partilere ilgi nasıl?

İlgi müthiş. Dediğim gibi mekân sahipleri ve parti katılımcılarının memnuniyeti çok güzel. Bu memnuniyetler bize katılımın fazla olması ile geri dönüyor.
İlginin artık tamamen gözler önüne serilmesi de bize sponsor olmak isteyen markaları çoğaltıyor. Gerek yurt dışından gerek Kıbrıs’tan teklifler geliyor. Bu gurur verici bir şey. Göz ardı edilemeyecek başarımızı da ortaya koymuş oluyor.

Kral pop hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye’nin ilk ve en önemli radyo ve televizyonu ve aynı zamanda en çok dinlenen ve en çok izlenen müzik kanalı. Onların sponsorluğunda yapılan partiler de oldukça beğeniliyor.

İzmir sizin için ne ifade ediyor?

İzmir, özgürlük ve eğlencedir. İnsanları eğlenmeyi ve bu eğlenceden tat almayı çok iyi biliyorlar. İnsanlarının böyle olmaları şehre de yansımış bence. İzmir’i seviyorum.

Magazinizmir.com sitesini nasıl buldunuz?

Magazinizmir.com’u ben ilk olarak İstanbul’daki arkadaşlarımdan duydum. İstanbul’da bir İzmir sitesinin isminin duyulması başarının göstergesi bence. İzmir’in bu şekilde bir profesyonel çalışmaya ihtiyacı vardı. Hem iş hayatını, hem seyahati hem etkinlikleri ve daha dolu dolu kategorileri ile insanların incelemeye bayıldığı bir site olmuş. Ben de sıkılmıyorum siteyi incelerken. Ayrıca iyi bir işin arkasında mutlaka düzgün bir ekibin olduğunu savunanlardanım. Görüyorum ki magazinizmir.com’da da böyle bir durum söz konusu. Ne diyelim böylesine bir çalışmayı tebrik etmek ve her daim destek olmak bizim boynumuzun borcu.
 

Başarıları ve partileri ile adını sıkça duyduğumuz organizatör Erkan Tepe'ye bu söyleşi için teşekkür ederiz. 

Magazinizmir.com'un özel röportajıdır. Tüm hakları saklıdır. Başka yerlerde izinsiz kullanılamaz. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER erkan tepe, erkan tepe kimdir, kral pop erkan tepe, kral pop türkçe partileri, erkan tepe röportaj, erkan tepe resimleri, kral pop türkçe parti izmir, izmir parti, organizatör erkan tepe