Korsini&Saf Ambalaj Başarısını, Duygu Yüklü Bir Gece ile Kutladı

İzmir’de ofset, rotogravür ve flexo baskı teknolojilerini geliştiren ve dünya piyasalarına hazır hale getiren KorsiniSAF Ambalaj kuruluşunun 10’ncu yılını Küçük Kulüp’te düzenlediği gece ile kutlarken kurucusu Piero Corsini’yi de özlemle andı.1903 senesinde kurulan Korsini ve 1973 senesinde kurulan Korozo şirketlerinin ortaklığı ile 2004 yılında kalıp içi etiket, kısa adı ile IML üretmek için, kurulan Korsini-SAF Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. kuruluşunun 10’ncu yılını yönetim kadrosu ve çalışanları ile birlikte kutladı. Atatürk Organize Sanayi ve Ege Serbest Bölgelelerinde kurulu Enrico Corsini’nin Yönetim Kurulu Başkanlığında başarıdan başarıya koşan KorsiniSAF Ambalaj, ofset, rotogravür ve flexo baskı teknolojilerini geliştirerek dünya piyasalarına ve global markalara hazır hale getiriyor.

“Büyük bir ailenin güçlü bağlarla birbirine bağlı fertleriyiz” diyerek Küçük Kulüp’te düzenlenen 10’ncu yıl kutlamasında, çalışanlarına seslenen KorsiniSAF Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Enrico Corsini, “Güçlü olmak, birlikte çalışmak, başarmak, bir bütünün parçası olmaktır. Herkesin farklı bir yükümlülüğü olabilir fakat amaç aynıdır. Kalitemiz ve yüksek değerimiz ile tanınırken matbaacılıktan gelen geçmişimizi unutmuyoruz. Türkiye’de iki İtalya’da bir fabrika ve 210 çalışanımız ile cesur, kararlı adımlar atıyoruz” açıklamasını yaptı.

Enrico Corsini, KorsiniSAF Ambalaj’ın kurulduğu günden itibaren ilklere imza attığını ve Türkiye’de Korsini olarak ilk IML etiketini ürettiğini belirterek “Asya Pasifik ve Amerika’daki ofislerin desteği ile 7 kıtaya yayılıyoruz. Ülkemizin adını yurt dışında gururla temsil ediyoruz. 50’den fazla ülkeye yaptığımız ihracat ile Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin ilk 1000 ihracatçı sanayi kuruluşunun, Ege Bölgesi’nde ise 100 büyük firma içine girmeyi başardık. Bu noktaya değerlerimizi koruyarak ve birlikte hareket ederek ulaştık. Başarımızın temelinde temizlik personelinden baskıcılara kadar hepimizin payı var. Başarıyı birlikte yakaladık ve birlikte sürdüreceğiz. El ele daha güzel bir geleceğe ulaşacağız” dedi.

Coşkulu bir geceye ev sahipliği yapan KorsiniSAF Ambalaj onuncu yılını dolduran personelini ise plaketle ödüllendirdi. Korsini A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İnci Corsini ve KorsiniSAF Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Tina Alharal’ın da hazır bulunduğu gecede KorsiniSAF Ambalaj Kurucusu Piero Corsini özlemle anıldı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER KorsiniSAF Ambalaj Kuruluşu, Enrico Corsini, Piero Corsini, İnci Corsini, İzmir İş Dünyası, Korsini&Saf Ambalaj, Küçük Kulüp, Atatürk Organize Sanayi